Yamalı Kot Modası Yeni Trend!

Giysi dolaplarımızın vazgeçilmez parçalarından biri de şüphesiz ki jean pantolonlarımızdır. Bilindiği gibi geçtiğimiz senelerde yırtık kotlar bir hayli moda olmuştu. Ancak 2019 yılı ilkbahar ve yaz modasında yırtık kotlarımızı dolaplarımızdan kaldırıyoruz. Çünkü bu sene yamalı kotları çok daha fazla kullanmamız gerekecek! Öyle ki birbirinden güzel ve birbirinden şık yamalı kotlar, sezonun en gösterişli parçalarından biri olacaktır. Özellikle de sıkça tercih edeceğimiz denim kotlarımız parklı kumaşlarla yamalanmış ile daha çok dikkat çekmeniz ve daha da modern bir görünüme kavuşmanız da kaçınılmaz olacaktır. Kot pantolonlar bilindiği gibi farklı renk tonlarında üretilebilmektedir. Dilediğiniz takdirde kendiniz de evde kullanmadığınız kotları kesip yamayarak, kendi trend ürününüzü oluşturabilir ve iddialı bir tarz yaratabilirsiniz.

Yamalı kotları bu sene giymekten hiç sıkılmayacaksınız. Daha şimdiden birçok mağazanın denim pantolon reyonunda oldukça şık yamalı modeller yerini almaya başladı bile! Birbirinden şık yamalı kotlarınızla birlikte kullanacağınız taze ve canlı beyazlar da yine sezonun modasına uygun olacaktır. Bu sene beyazın en parlak tonu moda! Özellikle de jean pantolon ve beyaz tişört uyumu her sezon tercih edilmekteydi. Kış ve yaz aylarında bile basit beyaz bir tişört ya da kazak, denim pantolonla kombinlendiği zaman gerek sportif bir görünüm yaratılabilmektedir, gerekse de modern bir şıklık elde edebilmektedir. 2019 yılının ilkbahar ve yaz trendinde kullanılacak olan beyaz renklerin üzerinde işlemelerin bulunmamasına dikkat etmelisiniz.

Denim modasının yanı sıra 2019 yılında kargo pantolonların da oldukça sık kullanıldığını görmeniz mümkün olacaktır. Geçtiğimiz senelerde sıkça kullandığımız boyfriend kotların ise bu sene hiç kullanılmayacağı bilinmektedir. Kargo ve jean kotlar, hem rahat olmaları nedeniyle hem de sportif şıklığın en önemli tamamlayıcıları olacak olmaları nedeniyle genç kızlarımız ve de kadınlar tarafından oldukça tercih edilecektir. Özellikle de kargo pantolonlarda nude tonları tercih etmeniz, moda trendlerine daha uygun görünüm yakalamanıza neden olacak. Aynı zamanda haki, siyah ve de gri tonları sezonun vazgeçilmez renkleri olarak kendisini gösterecektir. Yamalı kotlarda ise hem açık hem de koyu tonlar aynı anda kullanılabilecek.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir