www.rotaradar.com ile Ucuza Uçuşlar

rotaradar

www.rotaradar.com, 2014 yılında hazırlık aşaması tamamlanmış olup 2015 yılında kurulmuş olan bir uçak arama motoru sitesidir. Tamamen yerli yazılım olan sitenin hedefi; öncelikle tüm Türkiye’de ilerleyen zamanlarda ise tüm bölge ve ülkelerde lider ve rekabetçi bir konumda yer almaktır. Hedeflerine ulaşmak için bünyesinde IT/Yazılım, Sosyal Medya, İçerik Yönetimi, SEO, SEM, PR/Marketing ve Kurumsal Strateji olmak üzere ana birimler ve dışarıdan destekleyen iş ortakları ve ekipler ile birlikte çalışmaktadır.

Rotaradar.com’un amacı kullanıcıya daha ergonomik ve en iyi kullanıcı deneyimi sunmaktır. Bu bağlamda daha hızlı ve efektif olarak arama sonuçlarını listeleyip kullanıcılara göstermektedir. Rotaradar uçak bileti aramak ve almak dışında ayrıca seyahat severlere özel hazırlanmış blog sayfasını da içerisinde barındıran bir sitedir. Bu sayede kullanıcılar faydalı ve bilgilendirici yazıları da güncel bir şekilde takip etme imkanı bulmaktadırlar.

Bunlar dışında siteyi rakiplerinden farklı kılan en önemli özelliği ise www.rotaradar.com’un tasarımı, yazılımı ile tamamen yerel insan kaynakları ve yüzde yüz yerli sermaye ile kurulan  Türk metesearch olmasıdır.

rotadarar

www.rotaradar.com sitesinde neler yapılabiliyor

Rotaradar.com sitesi kullanıcılara uçak bileti araması yaparken destinasyon ve tarih detaylarına göre en ucuz uçuştan başlayıp en pahalı olan uçuşa doğru sıralama yapmaktadır. Bu işlemi yaparken kendisine entegre birçok acenteden gerçek zamanlı ve canlı fiyatları alıp kullanıcıya tamamen ücretsiz bir şekilde listelemektedir. Sistemi kullananlar böylelikle dünyanın her noktasında çalışan birçok acenteden farklı ve indirimli fiyatları alıp karşılaştırma imkanına ulaşmaktadır. Kullanıcı isterse seçeceği uçuşları belirlediği kriterlere göre; aktarmalı/aktarmasız, gidiş-dönüş saatleri, seyahat süresi, havayolu firması ve havaalanı tercihlerine göre de filtreleme yapabilmektedirler. Bu işlemlerini halleden kullanıcı en son ilgili acentenin sitesine yönlendirip satın alma işlemini güvenli bir şekilde tamamlamaktadır.

Ayrıca www.rotaradar.com sitesinden bilet almak dışında, seyahat rotaları hakkında bilgiler bulabileceğiniz blog yazılarını da inceleyebilirsiniz. Sürekli güncel yazılan bloglar hangi bölgeye ne zaman gidileceğini, hangi tarihi yerleri gezmeniz gerektiğini, ne yiyip ne içeceğinizi ve bölgede yapılacak aktivitelere kadar birçok bilgiyi içinde barındırmaktadır. Böylelikle hem ucuza uçak biletinizi hem de orda yapacağınız planları rotaradar aracılığı ile hızlıca halledebilirsiniz.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir