ÜNİVERSİTEB BONUS KART / TEB ÖĞRENCİ KARTI

 

kredi kartı

 

Türkiye Ekonomi Bankası 1927 yılında Kocaeli Halk Bankası T.A.Ş. unvanıyla kurulmuş olan ve Türkiye’de faaliyet gösteren en büyük bankalardan biridir. TEB Bankası, 1982 yılından bu yana Çolakoğlu Grup şirketler bünyesinde hizmet göstermektedir. TEB konut, taşıt ve ihtiyaç kredilerinde sunduğu uygun görünen faiz oranlarını kredi kartlarındaki cazip seçenekleriyle de devam ettirmektedir. Bankanın Teb Bonus ve Teb Platinium kartlarının yanında ÜniversiTEB Bonus Kart’ta hizmet vermektedir.

Türkiye Ekonomi Bankası, öğrencilere özel olarak çıkarttığı bu kredi kartının içerisinde birçok cazip kampanyaları da barındırmaktadır. Bu kartın en ilgi çekici yanlarından biri de yıllık kart vergisi ödemeyecek olmamızdır. Bunun yanında kartın uygun olduğu görünmekte olan faiz oranlarının yanı sıra gelir belgesi talebi de bulunmamaktadır. Para harcarken bunun yanında para kazanmak ve tüm kampanyalardan faydalanabilmek için hemen şimdi ÜniversiTEB Bonus Kart’a başvurunuzu tamamlayabilirsiniz.

 

 

ÜniversiTEB Bonus Öğrenci Kart Kullanmanın Faydaları Nelerdir?

TEB öğrenci kartı, öğrencilerine içerisinde birçok avantaj bulunduran kampanyalar sunmaya çalışmakta. Yıllık kart ücretinin olmaması ve başvururken gelir talebinde bulunulmaması kartı cazip kılan başlıca nedenler olarak göze çarpmaktadır. Aylık kredi kartı kullanım limitinin düşük olması öğrenciler açısından ilk bakışta olumsuz gibi karşılanabilir. Fakat bu durum öğrencilerin gereksiz harcamalarını minimum seviyeye indirmek amaçlı yapılmış bir durum olarak görünüyor. Mezun olduktan sonra karşılıklı burs kredisini öderken bir de TEB kartının yükünü ortadan kaldırmayı hedeflemişlerdir. ÜniversiTEB Bonus Öğrenci Kart’ının kampanyalarından biri de anlaşmalı olan iş yerlerinden alışverişler yapıldığı takdir de kartınızda puan ve puanlar birikmeye başlar. Bu puanlar daha sonra nakit paraya çevrilebilir ve aylık kredi asgari ödemenizin epey düşmesine neden olabilmektedir. Bu kampanyaları Türkiye Ekonomi Bankası’nın resmi internet sitesinden ya da akıllı telefonunuzda bulunan uygulamalardan takip edebilirsiniz.

 

 

ÜniversiTEB Bonus Öğrenci Kartı Limiti Ne Kadar?

ÜniversiTEB Bonus Öğrenci Kartı limiti ilgili mevzuat ile birlikte belirlenmiştir. Belirlenen bu kriterlere göre an itibariyle öğrencilerin ya da gelir belgesi olmadan ÜniversiTEB Bonus Kart sahibi olan kişilerin kartlarının aylık limitleri 1.000 Türk Lirası olarak belirlenmektedir. Öğrencileri dışında aktif sigortalı çalışıp gelir belgesi göstererek ilk kez başvuran kişilerin aylık limitleri öğrenci limitlerinin 2 katı kadar olabilmektedir. İki yıldan daha uzun süredir bu kartı kullanıp düzenli ödeyen kişilerin aylık limitleri 4.000 Türk Lirası’na kadar çıkabilmektedir. Avantajlı kampanyaların yanı sıra uygun limit ve geri ödeme imkanları sunan ÜniversiTEB Bonus Öğrenci Kartı’na hemen başvurunuzu yapabilirsiniz.

 

 

ÜniversiTEB Bonus Öğrenci Kredi Kartı Başvurusu İçin Gerekli Koşullar ve Belgeler Nelerdir?

ÜniversiTEB Bonus Öğrenci Kartı’na başvuru yapabilmek için öncelikle başvuru koşullarını yerine getirebilmiş olmanız gerekmektedir. Başvuruda bulunan kişilerin yaş aralığı 12 ila 25 yaş arasında olmalıdır. Yine de yaş üst sınırı bazı durumlarda esnetilip 27 yaşına kadar çıkabilmektedir. Bunun yanında ÜniversiTEB Bonus Öğrenci Kartı sahibi olabilmek için Türk vatandaşı olmak gerekmektedir. Türk vatandaşlığı kimliği olmayanlar bu karta başvuru yapamazlar. Ayrıca yaş aralığı tutan ve Türk vatandaşı olan öğrencilerin ilk ve orta öğretimde normal, Üniversitede de örgün veya ikinci öğretim okumaları gerekmektedir. Açıköğretim Lise ya da Açıköğretim Üniversite öğrenimi gören öğrenciler ÜniversiTEB Bonus Öğrenci Kartı’na başvurularını gerçekleştiremezler. Gerekli olan az sayıda belge ise aşağıda gösterildiği gibidir;

  • Nüfus Cüzdanı Ya Da Ehliyet vb. Gibi Diğer Kimlik Belgeleri
  • Öğrenci Belgesi

 

 

ÜniversiTEB Bonus Öğrenci Kredi Kartı Özellikleri Nelerdir?

Türkiye Ekonomi Bankası’nın sunmuş olduğu ÜniversiTEB Bonus Öğrenci Kartı, öğrencilerin yakından ilgisini çekmektedir. Kartın sahibi olan öğrenciler birçok puan ve kampanyalardan faydalanabilmektedir. Bu kampanyalar ve kazançlar şu şekilde sıralanmıştır;

  • Kredi Kartınıza Otomatik Ödeme İmkanı Verildi İse, Faturalar Hiçbir Şekilde Aksamada Ödenmiş Olur
  • TEB Bankası’na Harcama Sözü Verildiği Takdir de Anında 500 Türk Lirası Bonus Kazanma Şansı Yakalayabilirsiniz
  • Kredi Kartınızın Ekstre Özelliklerinin Takibini Mail Adresiniz Üzerinden Ücretsiz Olarak Takip Edebilirsiniz
  • Gerekli Şartları Yerine Getirebilen Tüm Tanıdıklarınız İçin ÜniversiTEB Bonus Öğrenci Kartı Çıkartabilirsiniz
  • ÜniversiTEB Bonus Öğrenci Kart Kullanarak Dilediğiniz Zaman Nakit İhtiyaçlarınızı Nakit Avans Çekerek Kullanabilir, Düşük Geri Ödeme Faizi İle Avantaj Sağlayabilirsiniz

 

ÜniversiTEB Bonus Öğrenci Kartı’na başvurabilmek için Türkiye Ekonomi Bankası’nın resmi internet adresi https://www.teb.com.tr/universiteb/universiteb-bonus-card/ adresinden ya da 0850 200 0 666 numaralı hattı arayarak başvurunuzu tamamlayabilirsiniz.

 

Daha detaylı bilgi almak için sitemizi ziyaret edebilirsiniz.

www.ogrencikredi.com

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir