Tesettür Mayo Modası

 

Tesettür mayo modelleri genellikle muhafazakar kadınlar için özel olarak üretilmektedir. Günümüz trendlerine ve moda anlayışına bakıldığında deniz kıyafeti olarak bilinen tesettür mayo koleksiyonunun sürekli güncellendiğini görmek mümkün olacaktır. Öyle ki sıcak yaz günlerinde plajların serin sularını hissetmek, bu sularda ferahlamak her kadının hakkıdır.Bu nedenle muhafazakar bayanlar için üretilen tesettür mayo modelleri, hem serinletici özelliği hem de modern duruşları ile kadınların gözde ürünlerinden biri olmuştur. Üretilen kapalı mayonlar ile muhafazakar kadınlar da denize girebilir ve yaz aylarının yakıcı sıcaklarından bir nebze de olsun kurtulabilir. Piyasaya bakıldığında toptan mayo alımının tesettürlü modellere göre çok daha fazla olduğu görülmektedir. Bu oldukça yanlış bir uygulamadır.

Çünkü açık bayanlar olduğu kadar, ülkemiz sınırları içerisinde kapalı kadınların olduğu da asla unutulmamalıdır. Günümüzde üretimi yapılan tesettürlü mayo modelleri de kendi içerisinde sınıflandırılabilmektedir. Böylece her kadının ihtiyacına yönelik ürünlere ulaşması da çok daha kolay olacaktır. Öyle ki tesettürü mayo denildiği zaman akıllara genellikle yarı kapalı, yarım tesettür, tesettür, kapalı ve tam tesettür gibi birbirinden farklı modeller gelmektedir. Bu modeller arasından seçim yapmak, moda trendlerine uygunluğu sağlamak tamamen kadınlara kalmıştır. Piyasada toptan tesettürlü mayo satışları başlamış bulunmaktadır. Kumsal modasına ayak uydurmak isteyen kadınlar farklı seçenekleri değerlendirerek, modern bir görünüş elde edebileceklerdir. Bu sene üretilmiş olan mayo modellerinde genellikle çiçek detaylarının çok fazla kullanıldığı görülmektedir.

Çiçek detaylarıyla süslenmiş olan kumaşların alt tonlarında ise koyu renklerin hakim olması da dikkat çeken unsurlar arasındadır. Koyu renk, işlenen desen ve motiflerin daha gösterişli durmasını sağladığı için, siyah tonları hakim renk olarak seçilmiştir. Satın alınan tesettürlü mayo modelleri sadece deniz için değil, aynı zamanda havuza girmek için de kullanılabilir. Kişisel isteklere göre uzun kollu ve yarım kollu modeller arasında seçim yapılması da mümkündür.Kısacası bu sezon kadınların her biri ayrı ayrı düşünülmüş olup, ihtiyaçlar doğrultusunda bikini ve mayo üretimi yapılmıştır. Modern fikirler ve moda anlayışı üzerine bilgiler elde etmek için, bu konulara ilgisi olan kadınlardan yardım alınabilir. Daha sonraki aşamada ise modern bikini ve mayo modelleri satışı yapanlar ile iletişime geçmek için hamlede bulunulmalıdır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir