Sonbahar Kış Trendleri

Mağazalarda göz kırpan Sonbahar Kış trendleri ile geçtiğimiz moda ile bu yıl ki moda arasında bazı farklar gözleniyor. Geçen Kış mevsiminde moda olan pembe renk bu yıl yerini kırmızının cazibesine bırakıyor. Ünlü moda evleri bu yıl ki tasarımlarında özellikle kırmızı tonlarına yer vererek görenleri büyülüyor.

Moda mağazalarının  yanı sıra diğer moda devlerinin de tasarımlarında kırmızı tonlarını kullandıkları biliniyor. Her yıl mat renklerle Kış mevsimine girilen botlar bu yıl daha canlı ve ilgi çekici renklerle kendini öne çıkarıyor. Geçen yıl düz ve beyaz botlar ilgi görürken 2019 modasında buna bir yenisi daha eklendi ve beyaz ve düz botlar parıltılı birer tasarım içermektedirler.

70’li Yılları Hatırlatan Moda

Fitilli kadife 70’li yıllarda sıklıkla rağbet gören bir renk olurken bir müddet podyumlardan uzak kalmış idi. Ancak 2019 Sonbahar Kış modasında fitilli kadife yine gözleri dolduran bir parça olarak karşımıza çıkıyor.

Yetmişli yılların fitilli kadife takımlarını geri döndüren 2019 Kış trendleri ünlü markaların koleksiyonlarında yer alıyor. Bele vurgu yapan kesimler modern tasarımlar içine dahil oluyor ve 2019 yılının modası geçmişten izler taşıyarak günümüzde daha modern tasarımlarla buluşuyor.

Kış Trendleri

Bu yıl kış trendlerinde oversize kalıplar yerine bele vurgu yapan kesimleri görmek mümkün! Yine de geçen yılın modasından vazgeçemeyenler için oversize kalıplardan da yararlanılmıyor değil. Geçen yıl Kış sezonunda file çorap trendi bu yıl da devam ediyor. Kış trendleri 2019 yılında daha çok geçmişten esinleniyor denilebilir.

Victoria Beckham, Ellery ve Calvin Klein 90’lı yılları hatırlatan takımları geri getiriyor. Vatkalı ve blazer tarzda ki ceketler ofis çalışanlarının kullanabilecekleri Kış trendlerinden oluyor. Ünlü markalar bu parçaları 2018 yılının modasına da uyarlamaktan geri kalmıyor.

Valentino gibi ünlü marka elbiselerin dönüşünden yararlanıyor ve yine geçmiş yılları hatırlatan tasarımlarla gündeme oturmayı başarıyor. Romantik elbise tasarımları ile çiçek baskılarına önem veriyor. Kadife ve saten ipek kumaşları 2019 modasında sıklıkla görmek mümkün! Sizde modanın rüzgarından esinlenerek kendi stilinizi oluşturabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir