Pırlanta Alınırken Nelere Dikkat Edilmeli?

Pırlanta Tasarımları

 

Pırlanta yüzükler arasında sıra taşlı, tektaş yüzükler, tam tur, tria ve elmas modelleri yer almaktadır. Pırlanta konusunda kesim seçenekleri oldukça fazladır. Pırlanta, ışıltısı ile beraber her bayanın sahip olmak isteyeceği mücevher modelleri arasındadır. Pırlanta tektaş yüzük, eski yıllarda olduğu günümüzde de aşkın en büyük temsilcisi olarak yer almaktadır. Bu modeller özellikle evlilik tekliflerinde kullanılır. Siz de sevdiğiniz bir bayana özel bir sürpriz yapmak ve evlenme teklifi etmek isterseniz tektaş yüzük kategorisi içeresinde yer alan modelleri inceleyebilirsiniz.

 

Pırlanta Seçimi

 

Tektaş yüzük modellerini satın almadan önce ilk olarak pırlantanın karat durumuna, rengine ve kesimine dikkat etmeniz gerekmektedir. Tektaş yüzük fiyat aralıklarına özellikle kesimlere göre değişiklik gösterir. Beyaz altın tektaş yüzük tasarımlarının yanında yanları taşlı tektaş yüzük modelleri de sıklıkla tercih edilmektedir.

 

2018 Tasarımları

 

Pırlanta yüzük tasarımları üzerinde bulunduran taşların farklı anlamları yer almaktadır. Tektaş yüzük çeşitleri ile birlikte tria yüzük modelleri sıklıkla satın alınmaktadır. Pırlanta yüzük dünü, bugünü ve yarını en iyi şekilde temsil eden aksesuarlar arasındadır. Pırlanta yüzük modellerinin diğer kullanım alanları ise doğum hediyesi olarak satın alınmasıdır. Tria yüzük modelleri daha çok yeni doğum yapmış bayanlara hediye edilir. Bu modellerden sonra en çok beştaş pırlanta yüzük ve taşlı pırlanta yüzük modelleri bulunmaktadır. Alyans ya da söz yüzüğü olarak da bu modellerle sevdiğinizin gönlünü fethedebilirsiniz.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir