Orthero Analiz İşlemleri

Orthero İzmir

Orthero Analiz İşlemleri

Orthero tedavisi; bozuk bir sıralamaya sahip olan dişlerin düzenli ve güzel bir görüntüye kavuşmaları için gerçekleştirilmektedir. Orthero İzmir kapsamında da devreye giren bu tip uygulamaların; kişilerin etkili bir ağız yapısına sahip olmaları da sağlanabilmektedir. Orthero tedavisi esnasında metal diş telleri kullanılmadan; şeffaf plaklarla gerçekleştirilen bu işlemdir. Bu şeffaf plakların 15 günde bir değiştirilmesi ile beraber de daha hızlı bir sürecin ortaya çıkacağı gözlemlenebilmektedir.

Orthero tedavisine başlamadan önceki zaman diliminde dişlerin ölçüsü alınacaktır. Bundan sonraki zaman diliminde de hastaların 3D tedavi planı bilgisayarlar yardımıyla da gerçekleştirilebilmektedir. Orthero işlemlerinin bu sayede de istenilen görüntüye kısa bir zaman dilimi çerçevesinde ulaşması da sağlanabilecektir.

Orthero Tedavisi

Diş hekimleri; orthero tedavisini 3 boyutlu simülasyonlar tarafından gerçekleştirecektir. Orthero İzmir de bu konuda hastaların kazanacağı diş görüntüsünü sağlama noktasında bir ön izleme seçeneğini sunacaktır. Hastayla paylaşılacak olan bu durum; hastalara özgü bir biçimde üretilecektir. Hastalara göre 3D yazıcılardan çıkarılacak olan şeffaf plakların, kolaylıkla takılıp çıkarılması durumu da gözlemlenebilecektir. Bu suretle de hastaların rahatlıkla takıp çıkarabileceği unsurlar olarak kendini gösterebilecektir. Kişiye özel olarak çıkarılan şeffaf plakların kullanımıyla beraber de hastaların herhangi bir gıda ürününü tüketmelerine dair sorunlar meydana gelmeyecektir.

Orthero Analiz İşlemleri

Dijital ortamda yapılacak olan analiz işlemleri, orthero İzmir kapsamında da değerlendirilebilecektir. Bu işlemlerin gerçekleştirilme süreci ortalama 3 ile 5 gün içerisinde olduğu da belirtilmektedir. Analiz sonrasında meydana gelen aparatların kullanılmaya başlanması da maksimum 3 gün içerisinde tamamlanacaktır. Bu suretle de tedavi işlemleri kendini göstermeye de başlayacaktır. Tedavi esnasında pekiştirici apereyler ve fix retainer olanakları da kullanılarak; dişlerin daha düzenli bir kullanıma ulaşması da sağlanabilmektedir. Plak üretimi ve tedavi seçenekleri de sözleşmeler dahilinde gerçekleştirilmektedir.

Orthero tedavi seçenekleri kısa süre içerisinde sonuç veren uygulamalar olarak görülmektedir. Bu uygulamaları hayata geçirecek olan kişilerin daha düzenli ve daha sağlıklı dişlere sahip olmaları durumu ortaya çıkacaktır. Bu suretle de diş hekimleri tarafından tavsiye edilen bir tedavi yöntemi olan orthero; son zamanlarda fazlasıyla talep görmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir