Oriflame’a Nasıl Üye Olunur ?

 

 

oriflame

Kadınlar makyaj malzemelerine her daim hayran olmuş ve onları kullanmaktan büyük mutluluk duymuşlardır. Öyle ki günümüzde her kadının birbirinden farklı çeşitte makyaj malzemeleri evlerinde hazır olarak bulundurmaktadırlar. Makyaj malzemesi denildiği zaman insanların akıllarında birbirinden farklı alternatiflerde malzemeler ve markalar gelir. Bu markalardan biri de şüphesiz ki Oriflame’dır. Oriflame diğer makyaj malzemelerine göre satış anlamında çok farklıdır. Çünkü direk olarak mağazalarda satışı gerçekleştirilmemektedir. Bu tür ürünleri satın almak istiyorsanız öncelikle bir temsilci ile iletişime geçmek zorundasınız. Eğer malzemeleri daha uyguna satın almak istiyorsanız öncelikle markaya üye olmanız şarttır. Peki son zamanlarda kadınlar arasında gözde olan Oriflame kayıt işlemleri nasıl yapılır?

 

Oriflame üyelik için öncelikle markanın resmî sayfasına üye olmanız gerekmektedir. Üyelik adımında dikkat etmeniz gereken birkaç nokta vardır. Bunlardan biri de sizlerden talep edilen bilgileri en doğru şekilde doldurmanızdır. Genel olarak sizlerden talep edilen bilgiler arasında isim ve soyismi bulunmaktadır. Bunun dışında ise iletişim bilgilerinizi eksiksiz olarak girmenizde fayda olacaktır. İletişim bilgileri kısmında öncelikle mail adresi bilgisi ve telefon bilgisi alanları doldurulmalıdır. Akabinde ise adresinizi tam ve eksiksiz olarak girmeniz gerekecektir. Bu bilginin, size ilerleyen süreç içerisinde gönderilecek olan kargonun doğru bir şekilde ulaşmasına olanak sağlar. Oriflame bildiği gibi çok geniş çaplı bir markadır. Birçok ürünü kadınlar arasında popüler hale gelmiştir.

 

Bu ürünleri incelemek için Oriflame katalog temin etmeniz şarttır. Kataloğun ilk kısmında genellikle ruj, fondöten ve de göz farı gibi makyaj malzemeleri bulunur. Birbirinden farklı renk tonlarındaki ürünleri uzun süre boyunca kullanmak mümkündür. Kataloğun ikinci kısmında ise daha çok cilt bakımına yönelik ürünler yer almaktadır. Mesela cilt tonikleri, cilt bakım yağları ve kremleri kadınların günlük hayatlarının vazgeçilmezi olacaktır. Kataloğun üçüncü kısmında ise çanta ve takılar bulunur. Genellikle bu ürünler tasarım ürünleri olarak bilinmektedirler. Güzelliğine ve bakımına düşkün olan kadınların en çok tercih ettiği markalar arasında yer alan Oriflame’ı denemeniz, cilt sağlığı ürünlerini de kullanmanız sizler için avantaj olacaktır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir