Ofis Stilinizi Güçlendiren Detaylar Nelerdir?

 

Ofis Stili

 

 

Ofis stili için herkesin belli bir tarzı ya da ilgisi olsa da karma bir kombin yaratarak dahi şık olmak zor değildir. Sofistike bir görünüm ile elegan ve özgün olmak için bazı hamleler yeterlidir. Farklı dokunuşlar yaparak oldukça güzel kombinler yaratabilirsiniz.

 

 

 

Renk Konusunda Kararlı Davranın

 

 

 

Ofis stili konusunda iki ya da üç farklı renk paletinden seçimler yaparak dolabınızı oluşturabilirsiniz. Örneğin; pastel tonlar, hardal tonları, haki, toprak ve bej tonlarından mutlaka bir renk dolabınızda olması gereken renk seçenekleridir. Bu şekilde renkleri kombinlerseniz stilinizi güçlendirmeniz de kolaylaşacaktır. Bu renklere ek olarak ofis stili için siyah ve lacivert tonlarını da asla elemeyin ve mutlaka birkaç parça kıyafeti elinizin altında bulundurun.

 

 

Siyah Ceketler İle Kurtarıcı Kıyafetler

 

 

 

Siyah bir ceket ve beyaz gömlek bulundurarak kendinizi tamamlayabilirsiniz. Ani bir iş yemeği ya da toplantı organizasyonunda siyah bir ceket ile açık bulduğunuz bir bluzu bile kombinleyebilirsiniz. İstediğiniz mevsime ve istediğiniz zamana ayak uyduran siyah ceketler ile mevsim geçişlerinde de kendinizi korumuş olursunuz. Ayrıca siyah ceketin içine mutlaka beyaz bir gömlek edinmeniz ofis stili için kurtarıcı yani joker bir kombinin en önemli parçalarındandır.

 

 

 

Pantolon Çeşitleri İle Özgür Olabilirsiniz

 

 

 

Ofis stili yaratırken pantolon çeşitleri ile zor bir karar vermek her zaman kolay değildir. Ancak siyah ve lacivert skinny pantolon ve siyah bir kot ya da chino pantolon bulundurarak kendinizi adeta garanti altına alabilirsiniz. Bu pantolon modelleri ile spor veya şık olmanın gerektiği ortamlarda özgür ve şık stiliniz ile bir adım öne çıkabilirsiniz.

 

 

 

 

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir