Metin2 Yang Nedir ve Neler Yapılır ?

 

 

Metin2 Yang Nedir ve Neler Yapılır _ (1)

Son zamanların en popüler oyunlarından biri olarak karşımıza çıkan Metin2, karakterlerle oynanan bir oyundur. Bu oyunda daha başarılı olabilmek için Yang elde etmek şarttır. Peki, Metin2 Yang Nedir ve neler yapılır? Yang, bir tür para birimidir. Yaratık keserek elde edilir. Metin2 oyununda bulunan para biriminden biri de ejder parasıdır. Fakat ejder parasının tam aksi şekilde Yang para birimini elde etmek için, şehrin dışında yer alan yaratıkların kesilmesi gerekir. Oyun süreci boyunca zırh, silah ve takı geliştirmek için demirci bölmesine gelerek, artı işaretine tıklanması gerekmektedir. Bir diğer yöntemle kutsama kâğıdı ve büyülü metal gibi eşyalar bulunuyorsa, bunları kullanarak da artı işaretine basabilirsiniz.

 

Oyun materyal geliştirme sürecinin ilk aşamasında düşük tutardaki Yang işinizi görecek kadar yeterli olacaktır. Fakat oyunun 7., 8., ve 9. seviyelerine gelindiğinde, materyal geliştirirken daha yüksek miktarda Yanga ihtiyaç duyulur. Elbette ki Yang para birimi ile yapılabilecekler sadece sadece eşya geliştirme ile sınırlı değildir. Çünkü item geliştirmek için de Yang kullanımı şarttır. Aynı zamanda diğer oyuncuların da haritanın çeşitli yerlerinden düşürerek geliştirdikleri ve pazarda da satışa sundukları eşyaları satın almak için de belirli miktarda yanga sahip olunması gerekmektedir. Metin2 Yang, kısacası oyun içinde olmazsa olmazlar arasında yer alır.

 

Oyun içerisinde karakterinizi ve eşyalarınızı geliştirmek için de yapılması gereken tek şey artı işaretine basmaktır. Bu yöntemle her bayrağın pazarında bulunan eşyaları da görerek satın alma imkânı ortaya çıkar. Aslına bakıldığında ise köylerde bulunan eşyalar, oyunda yer alan diğer oyuncuların düşürdüğü ve o eşyaların satışının sunulduğu diğer oyunculardır. Oyunda toplamda 150 artı farklı bölge mevcut olarak bulunur. Farklı bölgelere ışınlanabilmek için bazı portallar hariç olmak üzere diğer tüm ışınlanma noktalarına ve haritalara gidebilmek için yine Yang kullanımına ihtiyacınız olacaktır. Oyunda başarılı olabilmek için Metin2 Yang elde etmek şarttır. Satıcılar için de bu para biriminin elde edilmesi gerekir. Öyle ki onlar market ihtiyacını karşılayan en önemli kişiler olarak karşımıza çıkar.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir