Metin 2 Seviye Görevleri Nelerdir?

 

Metin 2 oyununu oynamak için görevleri ve görev tanımlarını çok iyi kavramak ve anlamak gerekmektedir. Öyle ki oyunun temel amacını iyice öğrendikten sonra hem seviye atlamak, hem de her seviyenin en iyisi olmak da kaçınılmaz olacaktır. Ancak oyunu oynamadan önce Metin2 pvp serverler iyice araştırılmalıdır. Mümkünse donma ve kasma gibi sorunlar yaşamanıza engel olacak, yoğunluk derecesi düşük olan alanların tercih edilmesi daha doğru olacaktır. Peki Metin 2 seviyeleri ve görevleri nelerdir? Seviyeleri daha kolay bir şekilde geçmek için neler yapılması gerekiyor? Metin 2’nin birinci aşamasında satıcıdan iksir istemek üzere bekçiye yönlendirme yapılır. Eğer iksiri almak konusuna başarılı olursanız, oyunda başarılı ilerlemenizi devam ettirmenizi sağlayacak olan yang ödülünü, eşya olarak da rastgele donatı elde edersiniz.

Metin2 oyununun ikinci seviyesinde ise temel görev şehri kuşatmış olan 9 vahşi köpekten kurtulmak yönündedir. Bu işlem başarı ile tamamlandığı takdirde 250 puanlık deneyim elde etmiş olursunuz. Akabinde ise 1000 Yang ve 15 kullanımlık kırmızı iksir verilmektedir.Elbette ki oyunun ikinci bölümündeki görevler sadece bunlarla da sınırlı değildir. 9 vahşi köpeği avladıktan sonra 10 vahşi hayvan daha avlanılması şarttır. Buna ek olarak ise 5 kurt avlanması da oyunculardan talep edilmektedir. Eğer bu görevleri de başarılı ile tamamlarsanız, %10 oranında deneyim elde etme şansı yakalanır. Aynı zamanda bir zırh da elde edilmesi kaçınılmaz olacaktır.

Metin 2 oyununun 3. ve en önemli seviyesinde ise şehir bekçisini kontrol ederek, depoya giriş yapılması gerekmektedir. Buradaki en asli görev ise bekçinin zırhçı babası için bir kitap almasına yardımcı olmaktır. Eğer bu görevde başarılı olunursa, tam 450 denetim, 5000 yang ve 20 kullanımlık mavi iksir elde edilecektir. Buna ek olarak ise 20 tane vahşi köpek, 10 tane de kurt avlanırsanız %10 oranında deneyim  ve miğfer kazanılacaktır. Fakat oyunun tüm nimetlerinden faydalanabilmek için pvp serverler olabildiğince kaliteli olmalıdır. Aksi takdirde oyunun gidişatının olumsuz etkilenmesi de kaçınılmaz bir durum olarak karşımıza çıkacaktır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir