Lily And Rose İle Kadınlar Yaza Damga Vuracak

 

LILY & ROSE Spring / Summer 19 HEAVEN ON EARTH Koleksiyonu

Lily and Rose 2019 Yaz Koleksiyonunu Yayınladı Kopyası Kopyası (1)

Doğaya dönüşün etkisi olan HEAVEN ON EARTH koleksiyonunun başrolünde; doğadan ilham alan desenler, kemer tokaları, doğal malzemelerden aksesuarlar ve natürel tonlardaki renkler yer almaktadır.

2019 İlkbahar / Yaz’ını doğayla karşılayan tasarımların silueti, 70’lerin çok daha yumuşak ve feminen olan çizgisiyle, günümüz işçiliği ve modern anlayışı ile birleşiyor. Geniş volanlar, flörtöz fırfırlar, şık kemer ve tokaları, halat görünümlü burgular, yüksek bel slipler, büzgüler, renk bloklarının formlarla iç içe geçmiş kullanımları ve tabi ki metal aksesuarlarında kullanımıyla zenginleşiyor.

Heaven on Earth koleksiyonunu üç kelime ile anlatmak gerekirse;
feminen, şık ve stil sahibi bir tarza sahip olan bu koleksiyon, tasarımları tercih edenlerin içinde kendini gerçekten özel hissedeceği birçok farklı formlarda mayo ve bikini ve renk seçeneği sunmakta.

2019 İlkbahar/Yaz LILY & ROSE koleksiyonuna ek olarak bu sene ilk defa hazırlanan, MOMMY & ME koleksiyonu da 2/10 yaş arası için tasarlanmış özel bir Anne-Kız koleksiyonudur. LILY & ROSE tarzına sahip, tasarımları giymekten zevk alan anne-kızlar için hazırlanan bu mini koleksiyon sezonun trend desenlerinden ve yine pastel renk tonlarından oluşmaktadır.

LILY & ROSE koleksiyonu; yoğun el işçiliği, yenilikçi ve tasarım metal aksesuarları yüksek kalitede Lycra Extra Life® Sertifikası ile Italyan kumaşlarla tasarlanmıştır.

Altın kaplama metal aksesuarları, özel testlere tabi tutularak ısınmaz, paslanmaz, nikel içermez ve uzun süreli kullanımlarda kalitesini korur. LILY & ROSE tasarımları firmanın kendi bünyesinde kalite standartları yüksek üretim bandında yapılmaktadır. Kadınların çalışması konusunda istihdam oluşturan bu üretim gücü, bir kadın markası olarak firma yetkililerini oldukça mutlu etmiş görünüyor.

Heaven On Earth koleksiyonu, aşkla yapılmış keyifle takip edilmiş, gururla ve özlemle ortaya çıkartılmış bir koleksiyondur. Bu koleksiyon süreci boyunca tüm kalbimizle tek dileğimiz bu aşkı ve keyfi paylaşacak kişileri bulmak idi.

Lily and Rose Türkiye: https://lilyandrose.com.tr
Lily and Rose US: https://shop-lilyandrose.com

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir