Led Ekran Kiralama

 

Led ekran son zamanların en popüler görsel olarak kullanılan bir alanı haline gelmiştir. Led ekranların bu kadar çok popüler olmasının başlıca sebebi yüksek ışık gücüne sahip olmasından ve üretilen bir çok benzer ürünün yanı sıra kullanım ömürlerinin daha uzun süreli olmasıdır. Bugüne kadar kullanılmış olan led televizyonlar ve projeksiyon cihazları gibi en yakın rakipleri bile gün ışığında yeterli ışığı sağlayamadıkları için led ekran artık çok fazla tercih edilmekte ve doğru tercih haline gelmiş bulunmaktadır.

Outdoor (Açık havada) ve İndoor (İç mekan) elde etmiş olduğu ışık gücü, geniş görüş açısı, enerjiden büyük bir tasarruf ve uzun ömürlü olmasından dolayı son günlerde bu teknoloji kapalı ve açık alanlarda bir çok organizasyon, defile, seçim organizasyonu, kurumsal toplantı, konser, fuar gibi etkinliklerde çok sık led ekran kiralama hizmeti yapılmaktadır. Daha öncelerde genellikle stadyumlarda tek renk skorboardlar yeni teknolojiye dönüştürülerek gerçek bir ekran haline getirilmiştir.

Led Ekranlar Neden Daha İyi?

Led Ekran Kiralama
Led Ekran Kiralama

CCFL tüpleri, ekranınız açık durumdayken açılıp kapanamazlar ve sadece dikey ve ya yatay satırlar dizebilirsiniz. Bu ise karşınıza resim kalitesi sorunuyla çıkacaktır. Işıklandırmanız hiç kapatılmadığından, karanlık sahneleri işlemek zorlaşır ve CCFL tüplerinin dizilimi, ekranınızda karşınıza çıkacak en büyük sorunu bazı bölgelerde beyaz parlak ışık vereceği için parlak görüntüye sebep olacaktır.

Led’ler ise kolaylıkla açılıp kapanabilmektedir. Bundan dolayı da kolaylıkla ışığınızın kontrolünü sağlamanız mümkün olacaktır. Ekranlarınızın arkasına kolaylıkla ızgara şeklinde dizmeniz mümkündür. Led’lere teorik olarak inceleme fırsatınız olursa eğer daha kaliteli ve daha iyi bir ışık verdiğini görebilirsiniz. Led ekranlar lcd ekranlara göre daha az enerji tüketimi yapmaktadır. Led ekran kiralama işlemi yaparken bu bilgiler sizler için oldukça faydalı olacaktır.

Led ekran kiralama avantajı oldukça fazladır. Eğer led ekran satın almayı düşünürseniz size uygun olan ölçü ve ebatlarda satın almanız gerekmektedir bunun yanı sıra bir çok aparata ihtiyacınız olacaktır. Bunların yanı sırada bilgisayar programı satın alarak kullanımı yapabilirsiniz. Bundan dolayı tüm bu işlemleri led ekran kiralama yaparak yararlanmanız mümkündür.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir