Kemerli Elbisenin Bayanlar İçin Önemi Nedir?

Elbiseler bayanların giyimin de geniş yer alır, günlük kombiler, özel gece, davetler, ofis şıklığı gibi geniş kullanım alanı bulur. Özellikle bayanlar kemerli elbiseleri, onlar için daha özel bir anlam ifade eder. Kemerli elbiseler bayanların fiziğini daha iyi ortaya çıkmasını sağlar. Kemerli elbiseler olduğun da daha uzun bir fiziğin olduğunu ortaya çıkarır. Kemerli elbiseler bu yıl da her yaşa, her, tarza ve her bedene göre tasarlanmış farklı renk, desenleri ile mağazalar da yerini almıştır. Müşterilerini beklemektedirler kemerli elbise modelleri bu modellerden birkaç yeni modelini birlikte inceleyelim.

kemerli elbise

Dize kadar uzun olan, bebe yaka detaylı ve kemerli desenli bir elbise modelli bu model yeni bir modeldir, hem dize kadar uzun olan hem de uzun olan modelleri mevcuttur, bebe yaka detayı ve kemeri aynı renkte olup elbisenin üzerinde desenler de elbiseye uyum sağlamıştır oldukça güzel bir kemerli elbise modelidir.

Beyaz, diz üstü olan v yaka detayı ile ince siyah parlak kemeri ile oldukça şık bir elbise modelidir bu elbiseyi doğru kombinlediğinizde şık bir topuklu ayakkabı ile ve çanta ile özel gece ve davetlerde kullanabilirsiniz ve ya başka bir kombin ile de günlük spor bir tarzda yaratılabilir.

Kot elbiseler de oldukça kemer detayı geniş yer tutar kot elbise modellerinde, kahverengi, siyah, krem, kırmızı kemerler oldukça geniş kullanım alanı tutar, uzun kot elbiseler de kısa kot elbiselerin önemli detayıdır kemerler.
Dar kesimli, kısa olan bu elbise modeline deri kemer ile detaylandırılmış geniş ve büyük oldukça şık bir kemer kullanılmıştır. Deri dışın da dantelli kemerlerde elbiselerde yer almaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir