Kapadokya Cave Otel

Türkiye’de turizm denildiğinde akıllara ilk gelen şehirlerden birisi Nevşehir’de bulunan Kapadokya’dır şüphesiz. Gerek muazzam tabiatı ile, gerek antik çağlara dayanan tarihi yerleri ile, gerek tarihi ve otantik yapıda bir baş yapıt niteliğinde denilebilecek ve konaklama olanağı sağlayan sade ve bir o kadar tutku uyandıran otelleri ile…

Kapadokya Cave Otel

Gamirasu Cave Hotel, bu otantikliği aynı zamanda büyüleyici ve huzur dolu mağaradan otelleri misafirlerinin hizmetine en kaliteli ve en memnun şekilde sunmaya çalışmaktadır. Kapadokya’da cave otel, Türk tarihinin o eşsiz dokusunu, muazzam manzarasını, birazdan bahsedeceğimiz tesislerde ki hizmetlerini, güvenilirliğini ve elbette misafirperverliğini değerli misafirlerine memnuniyetle sunmaya devam edecek görünüyor. Her ne kadar otantikliği, tarihi, eşsiz dokusunu ve Türk tarihinin izlerini en kaliteli şekilde Kapadokya taş evleri sunuyor olsa da keza aynı şekilde diğer otel konseptlerinde de aynı hizmeti sağlamaktadır. Gözlerinizi kapatıp mağara evlerinin camında, akşam saatlerinde o temiz havanın akciğerlere girdiğini hayal edenlerden misiniz? O halde misafir olabilirsiniz, çünkü Gamirasu Cave Hotel , 2009 yılında Forbes dergisi tarafından Ortadoğu’nun ultra lüks 10 otelinden biri seçilirken , Conde Nast , Businessweek ,American Way gibi yabancı basında 40’a yakın dergide kendisinden övgüyle bahsedilmiştir.

Arkadaşlarınızla, sevgilinizle, eşinizle yahut ailenizle birlikte unutamayacağınız, Kapadokya’nın eşsiz doğası ve tarihinin içinde yüzerken zamanın nasıl geçtiğini anlamayacağınız bu mükemmel diyarda tabii ki de buraya layık mağara otellerde, taş otellerde isteğinize opsiyonlu olarak daima değişmekte olan 30 adet oda ile dışarıda olduğu kadar içeride de keyifle ve doyumsuz bir istirahat sürebilmektesiniz. Yeni evlenen çiftlerin son zamanlarda oldukça fazla tercih ettiği bu eşsiz ve tarih kokulu mağara oteller daha doğrusu genel ifade ile Gamirasu Cave Hotel’in tesisleri bu özel güne layık bir tatil sunacaktır. Tesislerde bulunan 30 adet oda içerisinde; 30 metrekare odalardan 160 metrekare odalara kadar imkânlar sunulmakta ve en eşsiz tasarımlar, fikirler ve dekorasyonlar ile döşenmişlerdir. Dokusuyla, otantikliği ve huzuruyla verdiği hizmet kadar tabii ki konforunuzdan da ödün vermeyeceksiniz. Tesislerde ki hizmetlerden bahsedilecek olunur ise: 7/24 kesintisiz WİFİ hizmeti misafirlerin hizmetindedir. Aynı zamanda otelin özel otoparkı ile aracınızı ücretsiz bir şekilde güvenle park edebilmektesiniz. Elbette ki ortak alanlarda bulunmaktadır, Güneşlenme terası, Teras Toplantı odası, Dinlenme salonu hizmetinizde olacaktır. Odaların özelliklerinden bahsedilecek olunur ise; aile odaları, balayı çiftleri için özel düğün süiti, engelli odaları ve sigara içilmeyen odalar bulunmaktadır. Aynı zamanda da çocuklar için çocuk karyolası, çocuk havuzu, çocuk bakıcısı bulunmaktadır. Kapadokya cave otel fiyatları hakkında bilgi almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir