Kahve Falında Şemsiye Görmek Neye İşarettir?

Şemsiye simgesi gerçek hayatta insanları nasıl yağmurdan ve fırtınalardan koruyor ve ıslanıp zarar görmelerine müsaade etmiyorsa kahve falında çıkan şemsiyenin de anlamı böyledir. Fincanda çıkan şemsiye etrafınızda olan ve sizi kötülüklerden koruyan bir insan olduğunu ifade eder.

Kahve Falıdna Şemsiye Görmek

Kahve falında şemsiye görmek hayra yorumlanır. Şemsiye zor günlerinizde yanınızda olan dostlarınızı simgeler. Bu dostlar sayesinde kötü günlerin geride kalacağı ve atlatılacağı anlatılır. Dostlarınızın size verdiği destek ile zor günler çok daha kolay geçecektir. Kahve falında çıkan şemsiye aynı zamanda güç ve kudretin simgesidir. Şemsiyeyi elinde tutan kişinin oldukça güçlü ve başarılı olduğu ifade edilir. Eğer kahve fincanında şemsiyeyi elinde tutan sizseniz bu sizin dostlarınız yardımı ile sıkıntılarınızı atlatacağınızı, ileride çok güçlü ve kudretli olacağınızı gösterir. Eğer şemsiyeyi bir başkası tutmuş ve altına sizi almışsa bu güç ve kudret sahibi bir dostunuzun sizin elinizden tutacağına işarettir. Böylelikle sizi de kendi gibi güçlü biri haline getirecektir. Sizin elinizden tutacak ve yüksek makamlara çıkaracaktır. Bu makam yöneticilik, başkanlık gibi üst düzey bir makamdır ve devlet ile alakalı olabilir.

 

Kısaca kahve falında şemsiye görmek hayatınızın her alanında iyiye işarettir. Güzel dostluklara, sıkıntıların teker teker yok olmasına, kısa sürede duyabileceğiniz memnun edici bir habere, kazançlı günlere, özlem duyulan duygusal gönül bağlarına, sevdikleriniz ve dostlarınızla birlikte mutlu ve huzurlu bir hayatın sizi beklediğine işarettir.

 

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir