Kahve Falında Domuz Görmek Neye İşarettir?

Bilindiği üzere domuz dinimizce eti haram kılınmış bir hayvandır. Yapısı gereği de sevimli ve sıcak olmayan bu hayvanın kahve fincanında ki yorumu da iyi değildir.

 

Kahve falında çıkan domuz hain karakterli kişi olarak yorumlanır. Eğer falda ki bu domuz simgesi sizi temsil ediyorsa çevrenize karşı daha duyarlı ve daha hoşgörülü yaklaşmanız gerekir. İnsanları kıracak davranışlardan uzak durmalı ve söyleyeceğiniz sözlerin nereye gideceğini bilmelisiniz. Bu huyunuz yüzünden çok düşman kazanmış olabilirsiniz veya böyle devam ederseniz çok düşman kazanacaksınız demektir. Yani kahve falında çıkan domuz bir nevi size yapılmış bir uyarıdır.

 

Diğer taraftan kahve falında çıkan domuz son derece kıskanç, size karşı kötü duygular içerisinde olan, fesat ve hain bir insanı simgeler. Bu kişinin etrafınızda olduğunu ve sizin bunun farkında olmadığınızı ifade eder. Bu kişi size yapacağı kötülüklerle hayatınızı zorlaştıracaktır bu nedenle çok uyanık olmanız gereken bir dönemde olduğunuzun sinyalleri verilir. Tavrından ve tarzında şüphelendiğiniz, içinizin ısınamadığınız insanlarda uzak durmanız gereklidir. Bu insanlar içten içe sizi kıskanan, çekemeyen kişilerdir ve kalpleri kötüdür. Hain ve fesat insanları hiçbir şekilde hayatınıza sokmamalısınız, eğer bir şekilde hayatınıza girmişlerse de bir an önce kurtulmalısınız. Çünkü kahve falında çıkan domuz bir uyarıdır ve tedbir almanız gerektiği anlatılır. Bu tür insanları hayatınıza alırsanız aldanabilir ve kanabilirsiniz. Ve hiç farkına bile varamadan kendinizi birçok sıkıntının içerisinde bulabilirsiniz.

 

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir