Kahve Falında Baston görmek Neye İşarettir?

Kahve falında baston görmek çok uysal ve sevecen bir kişiliğe sahip olduğunuz anlamına gelir. İnsanları kırmaktan korkan, arkadaş canlısı, sosyal, zeki ve güler yüzlü olduğunuzu gösterir. Falına bakılan kişi oldukça iyi niyetli ve temiz bir karaktere sahip olduğu için mutluluğa da hiç uzak değildir. Eğer mutsuz günler geçiriyorsa bu baston ona mutluluğun çok yakında olduğunu gösterir.

 

Fincanda çıkan baston diğer anlamı ile zor günlerin ardından gelecek güzel günlerin habercisidir. Özellikle güçlü bir dost veya akrabadan alınacak yardım, dayanak ve destek ile sorunların çözüleceğine ve harika bir geleceğin kapıda olduğuna işaret eder. Zor günlerin ardından başarı merdivenlerini bu dost yardımı ile bir bir tırmanmaya hazır olun demektir.

 

Kahve fincanının kenarında çıkan baston figürü düşünmeden atılan adımları gösterir. Eğer yapacağınız bir iş varsa bunun için mutlaka işi bilen birilerinden yardım almanız gerektiğini ve iyice düşündükten sonra harekete geçmenizi, böylelikle kendinizi riskte atmamanızı ifade eder.

 

Eğer fincanınızda bastonlu bir adam varsa bu sıkıntı içerisinde olan fal sahibinin bir kurum veya kuruluştan maddi destek alacağı anlamına gelir. Eğer bir iş yeriniz varsa yatırım desteği alabilir veya işinizi geliştirmek ve kısa sürede para kazanabilmek için danışmanlık desteği alabilirsiniz.

 

Fincanınızda çıkan baston figürü kimi zamanda bir uyarı niteliğindedir. Çevrenizdeki arkadaşlarınızı çok ihmal ettiğinizi ve onları kaybetmemek adına bir adım atmanız gerektiğini anlatır.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir