İstediğiniz Vücut Ölçüleri Beautyderm İle Artık Mümkün

bölgesel zayıflama

Özellike kadınların kâbusu haline gelmiş olan selülit problemri için oldukça büyük çaba sarf edilmektedir. Her ne kadar uğraşılırsa uğraşın kişilerin destek alamdan yok edilememiş mümkün olmayan selülitleri için artık yardımcı olacak olan bir takım cihaz bulunabilmektedir.  Selülitlerin yok edilmesi için etkili sonuçlar verecek olan Rollshape  İstanbul‘da Beautyderm tarafından büyük bir başarı ile kullanıldığı görülmektedir. Özel olarak masaj tekniği ile teknolojinin birleşmesi sonucu ortaya çıkmış olan Rollsape İstanbul’da Beautyderm ile selülitlerin ortadan kalkmasına,  bölgesel yağlanmaların yok edilmesinde ve çok daha güzel bir vücuda sahip olunması için kullanılması amaçlanmaktadır. Rollsahape, Öksürük kullanım sağlanabilmesi için kalojen,  hava iyonizasyonu, kromaterapi ve infrared özellikleri ile desteklenerek çok daha etkili bir hale getirilmeye çalışılmış. Cihazın en büyük özelliği selülitlerin yok edilmesi için göstermiş olduğu sonuçlardır. Düzenli olarak kullanıldığı takdirde tarif ederek vücudun sıkılaşması ve selülitlerin ortadan kalkmasına yardımcı olmaktadır.

 

15 farklı masaj pozisyonu ile tüm vücuda uygulanabilen Rollshape, infrarared  özelliği ile Vücutta kan dolaşımının hızlanmasına yardımcı olarak vücutta bulunan ödemlerin atılmasına sağlamaktadır. Vücutta bulunan toksinlerin atılmasını konusunda destek olan cihaz aynı zamanda spazmlarına rahatlık sağlamaktadır.

 

Vücutta kaybolan yağlar sonucu oluşabilmektedir. Kullanılmakta olan yöntem sayesinde vücutta oluşmuş olan sarkmaların toparlanıp çok daha düzgün bir şekile girmesi amaçlanmaktadır. İşlem uygulanırken Halsizlik oluşmaması için Vücudun enerji dolu Zinde olmasını sağlamak adına hava iyonizasyonu kullanılmaktadır. Bu sayede gün boyu yaşayabilme ihtimali olan uyuşukluk ve yorgunluk ise en az seviyelerde kendisini göstermektedir. Elastikiyet kazanabilmesi ve genç bir görünüm elde edilebilmesi için kolajen tedavisi uygulanmaktadır.

 

Bölgesel Zayıflama

Zayıflama problemlerinin  yok edilebilmesi için farklı yöntemler etkili sonuçların alınması çok da mümkün olmamaktadır. Yapılan diyetler sporlarda fazla olan Romanlar verilmiş olsa bile kalça, kol ya da diğer bölgelerde bölgesel yağlanma problemleri göstermektedir. Bölgesel  zayıflama İstanbul’da bulunan Beautyderm ile olabilmekte. Kullanmış olduğu cihazlar ile üstün bir performans gösteren Beautyderm oldukça başarılı sonuçlar elde ettiği söyleniyor. Olduğu yere baktığımız zaman olarak bütün bedene inceltme ve toparlama adına kullanılmakta olan  G5 masaj yöntemini görebiliriz.  Her cilt tipine uygun olarak ayrı başlıkları bulunan aynı zamanda etkili sonuçların alınabilmesi için özel yağlarda kullanılmaktadır.

 

 Bölgesel zayıflama İstanbul’da faaliyet göstermekte olan Beautyderm tarafından radyofekans yöntemi ilde yapılmaktadır.  Bu yöntemde Radyo dalgaları bedende bulunan su molekülleri ve iyonların aktifleşmesini sağlar. Uygulamanın sonucu olarak yağların erimesi, selülitlerin yok olması, sarkma ve kırışıklıkların giderilmesi gibi sonuçlar amaçlanmaktadır. Kullanılmakta olan diğer yöntemler selülit masajı, pasif jimnastik, elektroterapi olarak bulunmaktadır.

 

Bölgesel yağlanma problemleri için en fazla tercih edilen yöntem G5 masajı olarak bulunmaktadır. Özellikle kadınların en çok rağbet göstermekte olduğu G5 masajı İstanbul’da Beautyderm tarafında yapılmaktadır. Uygulama yapılan bölgeye özel olarak ürünlerin kullanımını sağlayan Beautyderm çok daha başarılı sonuçlar elde etmektedir. G5 masajı İstanbul’da Beautyderm tarafından yapılırken Matrigen PPC adı verilen özel bir kerem kullanılmaktadır. Kremin kullanılması ile birlikte gergileşmiş olan bölgelerde yumuşama hedeflenmekte, spazmlarda gevşeme, ödemelerin atılması ve yorgunluk sonrasında kaslarda oluşmakta olan lakdik asidin atılması amaçlanmakta. Bölgesel yağlanma ya da selülit problemleriniz varsa bu problemlerin çözülmesi için Beautyderm size başarılı bir şekilde hizmet verecektir. www.beautyderm.com adresine girerek doktor tarafından işlemin nasıl gerçekleştiğini görebilmeniz mümkündür. Bu sayede içiniz çok daha rahat edecek ve bölgesel yağlanmaların çözümü için ilk adımı atabileceksiniz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir