Hepsi Birbirinden Şahane Kişiye Özel Tasarım Gelin Ayakkabı Modelleri

 

Kendine değer veren, kendini seven ve kullandığı her şeyin yalnızca kendisine özel olmasını dileyen bayanların düğün günlerinde tercih ettikleri kişiye özel tasarım gelin ayakkabısı modelleri son dönemlerde yoğun bir ilgi görüyor. Gelin adaylarına kendi ayakkabılarını diledikleri gibi tasarlayabilme şansı tanıyan en kaliteli ayakkabı tasarımcıları tarafından imal edilen bu modeller, her geçen gün daha da tercih ediliyor.

Hala kendi gelin ayakkabınızı tasarlatabileceğiniz ayakkabı online satış sitelerinde yüzlerce farklı seçeneğin yer aldığının farkında değilseniz, tasarım ayakkabı satışı gerçekleştiren siteleri bir an önce ziyaret etmenizi öneriyoruz.

Farklı çiçeklerle bezenmiş tasarım gelin ayakkabı modellerine göz atın!

37 numara Kadınların aksesuar, mobilya hatta kıyafet seçimlerinde oldukça özel bir yeri bulunan papatya, yasemin, orkide gibi en güzel çiçeklerle bezenmiş olan tasarım gelin ayakkabı modelleri, gelin adaylarının en çok tercih ettiği modeller listesinde ilk sıralarda bulunuyor.

Tıpkı gerçek gibi duran yapay çiçeklerle harmanlanmış gelin ayakkabıları, gelin çiçekleriyle mükemmel bir uyum sergiliyor.

Topuklu, kalın topuklu, ince topuklu ayakkabılarda sıklıkla yer bulan çiçek motifleri en sade, düz spor ve babet gelin ayakkabısı modellerinde bile kullanılabiliyor. Düğün gününüzde ayakkabılarınızın hem şık hem gösterişli hem de rahat olmasını diliyorsanız, düztaban spor kişiye özel gelin ayakkabısı modellerinden birine şans verebilirsiniz. Papatya, gül, orkide vb. çiçeklerden hangisinin ayakkabınızda kullanılacağına bile kendiniz karar verebilirsiniz.

Fotoğraf baskılı kişiye özel tasarım gelin ayakkabıları bu adreste!

Gerek sıra dışı tasarım gelin ayakkabıları gerekse ilgi çekici kadın ayakkabı modelleri ile ön plana çıkan 37numara online mağazası, fotoğraf ve karikatür baskılı modelleri ile Türkiye’nin gelin adaylarına hitap eden siteler arasında yer aldığı görülmekte.

Gelin adaylarının düğün günlerinde kendilerini daha özel hissetmeleri adına tasarlanan kişiye özel tasarım gelin ayakkabısı modelleri, kadınlar tarafından yoğun bir rağbet görüyor.

Site üzerinde nişan, düğün, kına, mezuniyet balosu gibi özel günlerde giyebileceğiniz  ayakkabı modellerini de bulabiliyorsunuz.

Düğün gününüzde şıklığı kimseyi kaptırmamak adına kişiye özel tasarım gelin ayakkabısı modellerine tek bir tıkla ulaşabileceğiniz siteyi bir an önce sık kullanılanlar listenize eklemeyi unutmayın!

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir