Göltürkbükü VİP Transfer

 

Bodrum merkeze yaklaşık 20 km mesafede olan Göltürkbükü, limon ve mandalina ağaçları ile çevrili bir beldedir. Türkbükü ve Gölköy beldelerinin göltürkbükü transfer birleşerek bu adı aldığı söyleniyor. Doğa tutkunları için kesinlikle görülmesi gereken palmiye ve yüzlerce bitki ve hayvan çeşidini barındıran bir belde. Köyün tepelerinde yer alan ve yüzyıllara meydan okuyan tarihi eserleri, çarpıcı doğal güzellikleri, tertemiz havası ve sakin atmosferi ile müptelası olacağınız bir yer.

Göltürkbükü VİP Transfer
Göltürkbükü Göltürkbükü VİP Transfer VİP Transfer

Göltürkbükü de mehtap denize vuruduğu anlar da muhteşem bir görüntü ile karşılaşırsınız. Türkbükü ünlü eğlence mekânları ile meşhurdur, başlıca ünlü transfer göltürkbükü mekânları, Miam, Atılay Balık, Il Riccio, Kuum Beach, Maça Kızı, Sess, Orkide Balık Restaurant, Flamm, Divan Palmira, Bodrum Mantı & Cafe, Mandarin Oriental Hotel, Sahne İstanbul, Karya Fırın, Atlas Balık, Kefy İn Bodrum, Türkbükü Mantı, Galen beach, Çilek beach, Daze club, Otel No 81 ultra lux mekanlara Göltürbükü vip transfer ile dirma ulaşım hizmeti vermeye gayret ediyor. Yaz ayların da aşırı yoğunluk ve trafik sebebiyle biraz canınızı sıkabilir. Göltürkbükü Havaalanı yaklaşık 45 km mesafede yer alır.

SevenandStar Havalimanı Ulaşım için vip transfer hizmeti verilmekte. Şehir içi ve Şehirler arası transferlerde de siz değerli yolculara hizmet vermeye firmayı firma amaç edinmiş görünüyor. SevenandStar % 100 müşteri memnuniyeti kurgular ve birinci önceligi misafirlerinin yolculukları sorunsuz bir şekilde geçirmesini diler. Bodrum, Yalıkavak, Gündoğan, Türkbükü, Gölköy, Yalıçiftlik, Gümüşlük, Turgutreis, Akyarlar, Kadıkalesi, Torba, Bodrum Merkez, İçmeler, Gümbet, Bitez, Ortakent ve Güvercinlik ilçelerine özel vip transfer hizmeti sunulmaktadır.

VIP transfer 7/24 online cağrı merkezi numarasından ( +90 850 259 79 77 ) veya ( +90 252 385 20 25 )  ulaşabilirsiniz. İnglizce, rusca, arapça dillerini göltürkbükü vip transfer bilen tercumanlarla misafirlerine en hızlı sürede çözüm üretmeye çalışarak yolcuklukların en kısa sürede gerçekleşmesini sağlamak için kurumsal bi sistem kullanmaktadır. Seven&Star misafirlerine özen gösterir ve önem verir. SevenandStar wep sitemizden veya 7/24 online cağrı merkezinden rezervasyon için ulaşabilirsiniz. Seven&Star siz değerli yolcularına bir telefon kadar yakınlıkta.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir