Fantezi İç Giyim Çeşitlerinin Gizli Dünyası

 

 

Moda dünyasının içinde yer alan iç giyim örnekleri içinde erotik iç çamaşırı olarak bilinen çeşitler de var ve insanların gizli duygularını ortaya çıkarıyorlar.

 

Erkeklerin çok sevdiği iç çamaşırlarında hedef kitle kadınlar gösterilse bile erotik iç çamaşırı çeşitlerini erkekler de kullanıyor. Bütünüyle çiftlerin özel dünyasına ait, kişisel seçimler olan bu çamaşırlar gizli bir dünyanın da kapılarını açıyor.

 

Ünlü Yıldızlar, Moda ve Cinsellik Çağrışımlı Kıyafetler

 

Aslında moda dünyası sadece bu çeşit çamaşırlarda seksi çağrıştırmaz. Moda trendlerinden bazıları dış giyim söz konusu olduğunda da aynı duyguları akla getirir. Örneğin skinny model olarak bilinen çok dar kot pantolonlar bu gruptandır. Ya da dekoltesi fazla bluzlar ve tabii ki plajlardaki bazı mayo ve bikini modellerini de aynı kategoriye alabiliriz. Brigitte Bardot ya da Marilyn Monroe gibi ünlü yıldızların her giydiği öncelikle seksi görünümü akla getirmiştir. Örneğin çok zeki bir kadın olduğu bilinen ama hep aptal sarışın olarak tanıtılan Marilyn Monroe’nun etekleri havalanmış durumdaki ünlü fotoğrafında eteğinin boyu normaldir ama kendisinin başka türlü bir imaj yaratmasına izin verilmemiştir.

 

Günümüzün ünlü isimleri de dış kıyafet seçimlerinde seksi görünümden vazgeçemiyorlar. 2000 yılında yapılan bir ödül töreninde Jennifer Lopez’in giydiği şifon, göğüs kısmı göbeğe kadar açık olan yeşil transparan elbise internette ilk 24 saat içinde 650 bin kez tıklanmıştı. Bu kıyafette şarkıcı sütyen bile takmamıştı. Ve tabii Madonna’nın konik sütyenli korse biçimli sahne kıyafeti de hala hatırlanıyor. Bu kıyafetten sonra büstiyer denilen dar korse tipi model fantezi iç giyim içinde çoğaldı. Korse sütyen kombinasyonu bu grupta tam olarak gizli duyguların dünyasını çağrıştırıyordu. Kadının sadece kendisinin çıkarabileceği bu kıyafet bir çeşit ulaşılmazlığı ifade ediyordu. Kadına ancak o isterse dokunabilirdiniz, kendi dünyasında o özgürdü.

 

Seksi Gecelik Neden Tercih Ediliyor?

 

Erotik kıyafetlerin böyle anlatımları da var. Örneğin leopar desenler bu tasarımlarda akla hemen vahşiliği ve karşı konulmaz gücü getiriyor. Renk seçimi bile çok önemli oluyor. Siyah gizemi, kırmızı tutkuyu anlatıyor. Bütün bu objeler cinsel aksesuarlar olarak kabul edilebilir ve kişisel tercihlerdir. İki kişiyi ilgilendirir ve kimseye de zararları yoktur. Hatta çiftlerin cinsel hayatına renk getirdiği, heyecan kattığı için çoğu kişi tarafından kullanılmaktadır. Bu yüzden seksi gecelik neden tercih edilir gibi sorularla fazla uğraşmaya da gerek yoktur. Kadına kendini özel hissettiren, arzulandığını, o an için seçilen kadın olduğunu hissettiren kısa ve dantel bir siyah gecelik aslında kadının kendisine olan güvenini artırmakta, belki de bir evliliği kurtarmaktadır. Ayrıca partnerin hoşuna gidecek bir iç çamaşırı giymekle kadın onu mutlu etmek istediğini de ortaya koymuştur. Fantezi iç çamaşırı çeşitlerinin böyle işlevleri de vardır.

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir