Etek Modasında Asimetrik Kesim!

Asimetrik Kesim

 

Dolaplarımızın olmazsa olmaz parçası eteklerdir. Uzun, kısa ve midi boy eteklerimiz ile hem kadınsı bir görünüm yaratırken hem de çekici bir tarz ile etrafımızdakileri büyüleyebiliriz. Peki 2019 yılında ne tarz etekler moda olacak? Yeni yılın hakim renk tonu ve de desenleri nelerdir? Bu sene tıpkı geçen senelerde de olduğu gibi moda akımında çok büyük değişimler söz konusu. Öyle ki geçtiğimiz senelerde kadınların büyük bir kısmı tek renk etekleri tercih ediyorlardı. Ancak 2019 yılının özellikle de kış aylarında ekose kumaşların revaçta olduğunu göreceğiz. Ekose tarzı etekleri kullanırken bazı hususlara dikkat edilmesi şarttır.Bilindiği gibi ekose kumaşların üzerinde toplamda 3 ya da 4 renk kullanılır. Kullanılan renk tonları ise ya tamamen birbiri ile zıttır ya da birbiri ile tamamen uyum içerisindedir.

Ekose etekleri kullanırken özellikle de kazak seçiminde titiz davranılması şarttır.  Bu nedenle de olabildiğince sade renkli kazakları tercih etmek çok daha mantıklı olacaktır. Ekose etek modasının yanı sıra 2019 yılında triko eteklerin de bir hayli ön planda olması kaçınılmaz olacaktır. Triko modasına ayak uydurmak elbette ki hiç bir kadın için kolay değildir. Fakat bir çok hususa dikkat edildiğinde başarılı kombinleriniz ile göz kamaştırmaya devam edeceksiniz. Bu sene geçtiğimiz senelere göre daha çok açık renkli ürünlerin trend olduğunu göreceğiz. Özellikle de triko eteklerde krem ve beyaz tonunu çok daha sık göreceğiz.

Etek modasında dikkat edilmesi gereken bir diğer husus ise şüphesiz ki kesimdir. Bilindiği gibi geçtiğimiz sene düz kesimli eteklere dolaplarımızda yer verdik. Ancak bu sene asimetrik kesim etekler daha çok tercih edilecek. Asimetrik kesimli eteklerin kullanım şekilleri açısından da alternatifler bir hayli fazladır. Mesela eteğinizi aynı renk bir etek ile kombinlediğinizde harika bir tarz yaratabilirsiniz. Etekler kadınların görünümlerine çekicilik katan, oldukça rahat parçalardır. Bu parçaları kimi zaman spor bir tarz ile kimi zaman da klasik bir tarz ile kullanabiliriz. Bu bağlamda sizler de dolaplarınızdaki parçaları seçerken dikkatli davranmaya özen göstermelisiniz.

Daha detaylı bilgi için : https://www.badebutik.com

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir