Erkekleri Uzaklaştıran Davranışlar

 

Bir ilişkide davranışlar çok önemlidir, davranışlar ilişkinin yönünü belirler, ilişkide özellikle erkeleri uzaklaştıran bazı olumsuz davranışlar ilişkiye büyük zarar verir.

İlişkide erkeleri ilişkide uzaklaştıran davranışların neler olduğunu birlikte öğrenelim daha sağlıklı bir ilişki için davranışlarımızı kontrol altın alalım. Erkekleri uzaklaştıran davranışlar şunlardır,

GÜVEN, bir ilişkide güven çok önemlidir karşı cinse güvenmediğinizi hissettirirseniz ilişkiniz büyük zarar görür.

ilişki

KISKANÇLIK, kıskançlık her iki taraf için önemlidir ama daha çok bayanların kıskandığı sık sık dile getirmesi ve herkesten kıskandığını dile getirmesi erkleri ilişkide uzaklaştıran bir davranıştır.

ŞİKAYET ETMEK, erkekler şikayet eden kızlardan hoşlanmazlar beraberken en küçük bir şeyde memnun olmadığını belli etmek bunu dile getirmek erkeğin uzaklaşmasına neden olur.

DEĞİŞTİRMEYE ÇALIŞMAK, erkekler kendilerine müdahaleyi sevmezler siz siz olun onu olduğu gibi kabul edin onun hayatına müdahale etmeyin.

ONUNLA ZAMANI AZ GEÇİRMEK, erkekler sevdiği kadınla beraber olma için her anı değerlendirmek ister. Bunun tersini yapmaya çalışan bayan için erkeğin uzaklaşması demektir.

YANLIŞ DAVRANIŞLAR, farklı ortamlar da onun yanındayken aşırı rahat davranmak erkeklerin sevmediği bir harekettir ve erkeğin uzaklaşmasına neden olur.

YALAN SÖYLEMEK, yalan söylemek güven, sevgi, saygıyı hepsini bitirir bu da erkeğin uzaklaşmasına neden olan nedenlerden biridir.

KENDİNİZE İYİ BAKIN, ne kadar dış görünüş önemli değil bana sen lazımsın dese de sevginiz, eşiniz siz gene kendinize iyi bakın saçınıza, giyiminize, kilolarınıza dikkat edin. Kendine bakmayan kadınlar erkeğin uzaklaşması için bir bahane olabilir dikkat edin.

ARKADAŞLARINIZA DİKKAT EDİN, hayatınızdaki erkeğin arkadaş ortamınızın iyi bilmesi, onlarla kaynaşması sevmediği, ilişkinizin olmasını sevmediğiniz arkadaşlarınıza dikkat etmeniz gerekir.

AİLESİNE DEĞER VERİN, erkek arkadaşınızın, eşinizin ailesini sevmediğiniz, onlarla zaman geçirmek istemediğin izin, kırıcı sözler söylerseniz bu hayatınızdaki erkelerin sizden uzaklaşmasına neden olur. Sizin aileniz ne kadar önemli ise onun ailesi de o kadar önemlidir unutmayın.

MADDİ KONULAR, maddi konuları sık sık dile getirmeyin ve onu başkalarıyla karşılaştırmayın bu erkeklerin uzaklaşmasına neden olur. İlişkiye ciddi bir zarar verir unutmayın.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir