En Kullanışlı Koltuk Takımı Modelleri

 

koltuk takımı

Evde herkes için kullanışlı olması gereken alanların başında koltuk takımları gelir. Neden diye sorulacak olursanız bu mekanlar evlerin oldukça sık kullanılan merkezleri olarak bilinir. Ne kadar mutfak ev hanımları için önemli ise salonlarda o kadar değerli ve önemlidir.

Bu nedenle salonlar için oturma grubu seçerken keyfinize ve konforunuza uygun modeller seçmek daha iyi olacaktır. Bu ise sizin ev ve salon tasarımında oldukça etkili olacağı açıktır. İstikbal mobilya bu konu da oldukça iyi tasarımlar çıkarıyor. Luis koltuk takımı modellerini incelediğimiz zaman oldukça konforlu ve güzel olduğunu görmüş oluyoruz.

Luis Koltuk Takmı Özellikleri

  • Luis Yemek Odası, Yatak Odası, Compact tv Ünitesi ürünleri ile konsept olarak tasarlanmıştır.
  • İkili ve üçlü ünitelerin sırt kısmında yer alan Düğme detaylı sırt minderleri ve oturum kısmında yer alan dikey kapitone uygulamaları ile şık bir tasarıma sahiptir.
  • Luis Koltuk takımı ile konsept olarak orta ve zigon sehpa ürünleri de bulunmaktadır.
  • Hem koltuk takımı hem de orta ve zigon sehpa ürünlerimizde Gri renk alternatifi yer almaktadır.

En önemli özelliğinden bahsetmek gerekirse de silinebilir kumaşa sahiptir. Herhangi bir leke olması durumunda silerek lekeden arındırabilir ve ilk gün ki gibi temizliğine kavuşturabilirsiniz.

Vizyon Deluks Oturma Grubu

  • 3+3+1+1 şeklinde tasarlanmıştır.
  • Sette zigon sehpa bulunmamaktadır.
  • Garanti süresi iki yıldır

Görüldüğü gibi her takımın kendine göre artıları ve eksileri bulunmaktadır. Eğer Evkur mobilya oturma grubu modelleri arasından birini satın almak isterseniz mümkün mertebe oldukça iyi modelleri almaya çalışın. Zaten fiyatları oldukça uygun görünüyor.. Belirtmiş olduğumuz bu vizyon deluks oturma grubunun bugün ki fiyatı ise 4.129 TL peşin fiyatı olarak belirlenmiştir. Tabiki fiyatlar yazıyı yayınladığımız dönem için geçeridir. İlerleyen dönemlerde değişemeler olması mümkündür.

Kalite ve Fiyat Avantajıyla İstikbal Koltuk Takımları

Koltuk takımı satın alacak olan kişiler, pek çok seçenek sağlayıcı ve ürün arasından ihtiyaç duydukları ve belirli özelliklerde aradıkları koltuk takımlarını satın alma şansına sahiptirler. Gerek internet üzerinden yapılacak olan aramalar gerekse markaların mağazalarından yapılacak olan incelemeler sonrasında satın alınacak olan koltuk takımı belirlenebilecektir. Tabi bu koltuk takımının aranması ve karar verilmesi süreci çok fazla zaman alabilecektir. Özellikle kalitesi ve fiyatıyla dengeli ürünleri bulmak, kişilerin istedikleri özelliklerde ürünleri bulmaları biraz uzun sürebilmektedir. Hem zaman kaybetmemek, kalite ve fiyat bakımından oldukça beğenilen ürünleri incelemek, satın alacak koltuk takımını birçok farklı renk, model ve seçenek arasından beğenerek satın almak isteyen kişiler, İstikbal’ in sunmakta olduğu koltuk takımlarını inceleyebileceklerdir.

Enza Home Yataş Koltuk Takımları, ev dekorasyonunda dikkat çekecek bir tarz yaratmak isteyenlerin zevklerine hitap edecek oldukça şık tasarımları ve yıllarca kullanabileceğiniz son derece sağlam ve dayanıklı ürünleri ile herkesin ilk tercihlerinden birisi olmaya devam ediyor. Oturma odanızda veya salonunuzda bulunan koltuklarınızın yenilenme zamanı geldiyse mutlaka markanın yeni sezon modellerini mağazalarına giderek yakından incelemenizi tavsiye ederiz.

Kaynaklar
https://dekorstyle.net/koltuk-takimlari
https://www.istikbal.com.tr/oturma-gruplari/koltuk-takimlari/luis-koltuk-takimi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir