Düğün Gününüze Özel İç Giyim

 

 

Doğru kişiyi buldunuz ve mutlu bir yuva hayalleriniz gerçek olmak üzere. Organizasyon, davetliler, gelinlik, pasta her şey hazır peki o gün giyeceğiniz İç Giyim ürünlerini hazırladınız mı? Birçoğunuz Düğün Gününüze Özel İç üzerinde çok durmamaktadır. Bilmeniz gerekir ki özellikle bu gün kullanacağınız ürünleri doğru seçmek şıklığınızı tamamlamakla birlikte rahatınız açısından da oldukça önemlidir. Sütyen seçiminizde dikkat etmeniz gereken ilk şey gelinliğinizin kesim şekli, dekoltesi ve rengi olacaktır. Tüm bu detaylara dikkat ettikten sonra alacağınız iç giyim ürünlerine karar vermeli ve alışverişinize başlamalısınız. Straplez gelinlikler için sütyen seçerken alacağınız sütyenin gelinlikle aynı tonda olmasına dikkat etmelisiniz bunun yanı sıra, sütyenin askıları olmayacağı için vücudunuzu tutuculuğuna, kumaşının ve rahatlığının çok iyi olmasına dikkat etmelisiniz. Sütyenlerin balen bölgesinde bulunan şeffaf silikondan yapılan bölgenin terlediğinizde ya da çok hareket ettiğinizde kayan bir malzemeden yapılmadığına emin olun. Göğüs dekolteli gelinlikler için çok fazla sütyen seçeneği bulunmaktadır. Siz sadece kendi dekoltenize uygun olanını seçebilirsiniz. Küçük göğüslü bayanlar için askıları ve sırt bantları olmayan sütyen modelleri olmakla birlikte büyük göğüslü bayanlarda bu çeşitte sütyen bulmak mümkün değildir.

iç giyim
 

Düğün Geceniz İçin Fantezi İç Giyim

iç giyim

Düğün gecenizde istediğiniz model Fantezi İç Giyim ürününü yine vücut tarzınıza ve ölçülerinize uygun seçmek şartı ile giyebilirsiniz ancak bu konuda size küçük bir önerimiz olacak şayet daha önce hiç giymediyseniz ve bu gece jartiyer giymek istiyorsanız rahat etmek için bir süre önceden kullanmaya başlamalısınız.

 

Gecelik Seçimi

 

Bu çok özel gecedeki gecelik seçiminiz oldukça önem taşımaktadır. Seçiminizi yaparken uzun bir model ya da kısa bir model seçmek sizin tercihinize kalmıştır. Ancak tarzınızı yansıtmak ve eşinizi etkilemek adına bazı ayrıntılara dikkat etmeniz gerekecektir. Şayet gelinlik altına jartiyer kullanmış iseniz kullanacağınız gecelik kısa olduğunda oldukça etkileyici bir görünüm yakalayabilirsiniz. Renk konusunda ise sadelik bir tercih meselesi ancak oldukça iddialı renkler olan ateş kırmızıları, zümrüt yeşilleri, saks mavileri ya da mor rengin her tonu sizi oldukça etkileyici ve bir o kadar şık gösterecektir.

 

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir