Dual Motorlu Hasta Yatakları Çalışma Sistemi

Sağlık durumları çok ağır olan hasta bireylerinin iyileşmesinde ki etkin rol yatak seçimlerinden geçiyor. Çok estetik görsel birleşimlerle hayata geçirilen yatak kalıplarının önemi her geçen gün büyüyor. Modern tasarımlı hasta yatakları net bir süreçte yatalaklığı kabul gören bireylerin iyileşme evrelerindeki etkisi düşünülerek, üretimleri yapılıyor. Bu şekilde dizaynları gerçekleştirilen yatak biçimleri ile hastaların geneli kısa vadede konforlu iyileşme geçiriyor.

Dual motorlu çalışma sistemine sahip olan yatak modelleri ise çok çeşitli ayar biçimleriyle kontrol ediliyor. Bu tarz yatak seçeneklerinin daima motor kapasitesi yüksek olarak ağrılı durumlarda çok faydalı olabiliyor. Kademe, kademe değiştirilen güç seviyesi ile son derece ergonomik sisteminin avantajlı kullanımını göstermektedir.

Çok Farklı Pozisyon Alan Hasta Yatağı Alternatifleri

Motor sistemli pozisyon alan yataklar, uzun ömürlü işlevsellik sunan türevlerdendir. Bunun gibi modelleri içinde dual sistemli türevleri her şekle kolay ve seri bir şekilde girebilir. Bu yüzden ideal olarak 3 hatta 4 motor verimliliğini içeriyor ve hastaların uzuvları üzerinde yaraların ortaya çıkmasını önlüyor.

Çok farklı hareket elverişliliğini içeren hasta yatağı alternatifleri arasında kumandalı komut alan modeller etnik bir şekilde kullanımsal faydalar sunuyor. Bu tür yatakların baş ya da ayak kısmının yan bağıntısında bulunan düğme ayrıntıları ile de manuel pozisyonlar veriliyor. Hasta yatakları birbirinden farklı komutlar yönetiminde baş ya da ayak pervazlarının hareketi ile iç gövde kısmının hareketi ile bireylerin bedenini etkileyen ağrılarında önüne geçilebiliyor.

Hasta Yatağı Modellerinin Avantajları

Hastaların genel hareket kabiliyetlerinin kaybolmaması için intizamlı çalışma sistemini içeren dual motorlu modeller, iyileşme evresinde tercih ediliyor. Elektrikli alternatiflerinin ise birçok metot ile yönleri değiştirilmektedir. Yatalak olan tüm hastaların her bir evresinde tedavisinin avantajlı geçmesi için asansör ya da yükselti ayarları da bulunuyor.

Hasta yatağı çeşitleri içinde çok fazla fayda içeren dual motor sistemli modellerin trendelenburg ve ters trendelenburg hareketleri de vardır. Ev tipi olarak da kullanılan dual motor sistemli yataklar ve diğer seçenekleri deri, ahşap bazalı tasarımlarla sunuluyor.

Çok yönlü yatakların ayrıca tuvaletli çeşitleri de her yaşam alanında nitelikli bakım sunuyor. Üretim tarzına göre uygun sunumlarla satış alanlarından alınmaktadır. Tüm modelleri https://www.hasta-yataklari.com web sitemisini ziyaret ederek inceleyebilirsiniz.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir