Desenli Şal Modelleri

DESENLİ ŞAL MODELİ

Tesettürlü bayanların için en çok önem arz eden şallar tesettürlü bir bayanın fiziksel görünüşü dışa vuran şık ve modern bir tarz yakalamasını sağlayan, desen ve renk  modelleri ile bu yılda tasarımcılar tarafından bayanlar için oldukça farklı desenli şal modelleri bayanların beğenisine sunulmuştur. Her yaşı ve her mevsimi düşünen tasarımcılar farklı modeller ortaya çıkartmışlardır. Sizin için bu yönlü tasarımcıların desenli şal koleksiyonlarını araştırdık ve ilginize sunduk.

Siyah beyaz puan-terli şal modelli bu model oldukça geniş kullanım alanı bulmuştur. Bayanlar her ortamda kıyafetleriyle kolay kombin oluşturmuşlardır. Kırmızı ve siyah leopar desenli şal modelli leopar sevenlerin tercihlerinde ilk sırayı almakta. Bu modelin farklı renk ve desenleri mevcuttur. Gri renk uçları olan çiçek desenli şal modeli oldukça tercih edilen bir modeldir. Büyük çiçek desenli ,uçları püskülü şal modelinin farklı renkleri mevcuttur. Bu modelin bu yıl ayrıca çiçek desenleri bayanların kıyafetlerin de geniş bir kullanım alanı bulmuştur. Kışlık vav desenli siyah ve hardal renkli al modelli vav deseni bu yıl sallarda kullanılmıştır.

Zebra desenli kışlık şal modeli bu model de bu yılın trendi olmakta oldukça tercih edilen bir modeldir. Lazer kesimli ve geometrik desenli yeşil ve sarı renkli şal modelli, kırmızı renkli kenarları zincir detaylı şal modeli, yöresel desenli ve püskülü şal modelllerinde bu yıl püskülü ve yöresel şallar moda olmakta ve farklı renkleri ve desenleri mevcuttur. Kırmızı, yeşil, sarı, pembe, mavi en çok tercih edilen renklerdir yöresel desenli şallarda. Baskılı desenli şal modelli farklı desenlerin şalda yer aldığı modern bir şal modelidir örneğin İstanbul köprü manzarası, cami manzarası gibi farklı tasarımlar mevcuttur. Küçük çiçekli şal modelli farklı renklerin bir arada kullanıldığı desenli şal modelli.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir