Çocuk Yelek Modelleri

Çocuk Yelekleri 

Çocuk yelekleri çocuk kombinlerini tamamlayan en önemli parçalardır.  Anneler hem çocuklarının güzel görünmesi hem de sağlığını korumak amacı ile onlara belirli bir yaşa kadar kıyafetlerinin üzerine mevsimine göre yelekler giydirmektedirler.  Çocuklar özellikle bebeklik döneminde ani değişen hava şartlarına karşı dayanıksız olduğundan dolayı annelerde çocuklarının olumsuz hava şartlarından etkilememesi adına yelekler giydirerek, önlem almaktadır. Bunu yanı sıra özel günlerde çocuklarına güzel şık yelek modelleri ile kombin hazırlayarak, çocuğunun şık ve güzel olmasını sağlamaktadırlar.

 Çocuk Yelek Modelleri

  Şık sağlıklı ve kaliteli çocuk yelekleri özelikle kış aylarından çocuklarınızı çocuktan korumak için en önemli bir giyim ürünüdür. Bu nedenle birçok farklı yelek modelini bir arada inceleyerek bebeğinize en uygun yeleği satın almak avantajlı olacaktır.

 Çocuk Yelek Fiyatları

    Çocuk yelekleri fiyat bakımından incelendiğinde modelin markası, kumaş kalitesi ve modada yerine göre değişkenlik göstermektedir. Çocuk yelek modelleri ve fiyatları hakkında daha kapsamlı bilgi almak ya da modeller arasında karşılaştırmak yapmak isterseniz internet üzerinden de online adresleri ziyaret edebilirsiniz.

Erkek Çocuk Yeleği Nasıl Yapılır?

Bebek yeleği erkek modeli yapabilmek demek ip renginde bir takım değişiklikler yapmak demektir. Benze değişiklikler kız yelek modelleri içinde geçerlidir. Kısacası ip renginde oynamalar yaparak farklı türden yelek modelleri ortaya çıkarabiliriz. Kolay ve işlemesiz modeller erkek ve kız bebek modelleri için daha uygundur. Bu seçimden sonra yapılacak süslemeler ile yeleklerin modelleri ortaya çıkarılır.

Bebek Yelek modellerini Ortaya Çıkarma safhaları

  • İlk olarak yeleğin arka kısmında başlanması gereklidir. Bunun için 65 ilmeklik bir başlangıç kısmı oluşturulur. Başlangıç olarak seçilen kısmın ince bir ipten yapılması tercihen uygundur.
  • Modelde yapılacak olan lastik kısım için 65 ilmeklik haraşo olarak 5 sıra örülmesi uygundur. Bu işlem sonrasında lastik kısım bitmiş olacaktır.
  • Lastik dahil olmak üzere kol kesim bölgesine kadarlık kısım 20cm civarı olmalıdır.
  • Bu işlemden sorna 4 ilmeklik kısım kesilmelidir. Kesilme işlemi her iki taraftan yapılmalı

Erkek çocuk yeleği yapımı için bu adımlar takip edilirse yelek modeli ksıa sürede ortaya çıkacaktır.

 

 

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir