Bayan Triko Modelleri Hangileridir?

BAYAN TRİKO MODELLERİ

Bayanları dolapların da geniş yer kaplayan trikolar bayanların için oldukça önemli kombin parçalarından biridir. Farklı tarzları ve kombinleri tercih edenler için bu yıl da tasarımcılar oldukça farklı tasarımlarla mağazalarda ki yerlerini almışlardır. Bu yılın bayan triko modellerine bir göz atalım.

triko

Degaje yakalı ve bol kesimli uzun olan bayan triko modelli, ön bir markanın tasarımı olan bu bayan triko modelli oldukça şık ve özel bir tasarımdır. Tayt, pantolon ve ya kısa bir etek üzerine kombin yapılabilecek bir modeldir.

Kısa olan bu triko modelinde, deri detayı bulunan çizgili bir modeldir. Siyah ve beyazın birlikte kullanıldığı ve derinin detayı da farklı bir model ortaya çıkarmıştır. Bu yıl kısa trikolar da ön planda, etek ve yüksel pantolon ile kombinlenebilen şık bir bayan triko modelidir.
Asimetrik kesimli ve geniş olan V yaka detaylı bu yılın yeni tasarımların da biri olan bayan triko modelidir. Farklı kombineler oluşturabileceğiniz bu trikonun içine gömlek de giyebileceğiniz şık bir tasarımdır. Bu modelin farklı renkleri de mevcuttur fuşya, hardal sarısı, mavi renkleri vardır.

Transparan şerit detaylı ve sıfır yakası olan dar kesimli bayan triko modelidir, farklı ve şık bir triko modelidir doğru kombinle özel günler de ve ofis şıklığı sağlayan bir modeldir. gri renkli sırt dekolteli, uzun kolu bayan triko modeli, bu yıl kışa özel olan tasarımlarda en çok gri renk ve renk tonlarını görmekteyiz tasarımcılar gri rengi ön plana çıkarmışlardır.
Geometrik desenli uzun kollu olan bu yılın yeni tasarımlardır da olan ve bayanların tercihlerin de ön planda olan bir model ve trikonun için de ki geometrik desenler de bayanların sevdiği desenlerdir. Her yaş aralığın da ki bayanların tercih edebileceği modeldir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir