Bayan Kumaş Pantolon Modelleri

İş hayatınızda veya resmi günlerde kadınların kıyafet seçiminde ”Ne giyeceğim?” sorusuna en güzel cevap ve aynı zamanda bu soruyu yanıtlamada kadınların kurtarıcısı olan kumaş pantolonlar hem rahatlıklarıyla hem de çoğu üst kıyafetlere uyum sağlaması açısıyla bayanlar için çok kullanışlıdır. Kumaş pantolonlar genellikle çalışan kadınların tercihiydi ama günümüzde rahat kumaşlardan tasarlanan kullanışlı pantolonlar yer almakta.
Kumaş pantolon olarak çeşitleri çok fazladır. Kalınlık açısından kesinlikle mevsime dikkat edilmelidir. Kışın ince keten yazında kadife tercihiniz olmasın sakın yoksa mevsime uyumsuzluk yaşarsınız.

Renk olarak ise çeşitli renkler var zaten kumaş pantolonda renkten ziyade tamamen nasıl tasarlandığına bakılmalıdır. pantolon seçerken ara bel veya yüksek bel seçilmesi daha uygundur. Mesela ben, bilekte biten kumaş pantolonlardan yana kullanırım tercihimi, boru paça olup bacaklarınızın zarafetine tam anlamıyla yakışan pantolon tipidir. Ayrıca giydiğiniz ayakkabınızla da tamamıyla uyum sağlamakla beraber kendinizi çok rahat ,bakımlı , ve huzurlu hissedersiniz. Bazılarımızın aklına pantolon deyince gelen ilk düşünce tamamen rahatsız edici sıkıntılı bir düşünce sarabilir, aksine seçici sizler olduğunuz için siz sizin izin verdiğiniz kadar rahatsız olabilirsiniz o sebepten tamamen rahat edeceğiniz iş yerinizde ve gidilen resmi iş yemeklerinde özgür davranmanız adına tercihinizi iyi yapın.

Kumaş pantolon tasarımsal olarak da geniş kapsamlıdır. Tamamıyla bol pantolon basenleri olan bayanları daha da basenli gösterir, rahatsız olursanız tavsiye etmem, düz inen boru paça, İspanyol paça , dar paça olarak tasarlanabiliyor.

Uzunluk olarak ara boy, kısa ve uzun boy olabiliyor buda tamamen tasarımıyla alakalı olan bir şeydir.
Bel olarak da yüksek , düşük ve ara bel olarak tasarlanabiliyor. Tercihiniz hep yüksek bel olsun hem sağlık açısından hem de bulunduğunuz ortamda rahat hareket etmek amacıyla kullanışlı bir tasarımdır.
Tarz fark ortaya koyar o yüzden bulunduğunuz ortamda sadece iş başarınız değil tarz olarak da başarınızı gösterin derim ben.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir