Bayan Beyaz Sandalet Modelleri

 

Bayanlar için yazın en ferah ve konforlu ayakkabı seçimi şüphesiz ki sandaletlerdir. Sandaleti sıcak havanın bunaltıcı etkisi yanı sıra konforundan ötürü tercih edenlerin sayısı oldukça fazladır. Çeşitli renk ve dizaynlarda olan sandaletlerden beyaz renk yazlık kıyafetler için en uygun olanıdır. Çünkü yaz ayında bayanlar daha çok açık tonlar tercih ederler. Son yılların en önde gelen yazlık kıyafet seçimi uzun ferah elbiselerdir. Bu tarz elbiseler ise, sandaletlerle kombinlendiğinde doğru görüntü yakalanmaktadır. Beyaz renkli sandaletler için klasik modellerin yanı sıra entellektürel seçim olarak adlandırılan çizgi dışı modelleri de atlamamak gerekir.

sandalet
 

Beyaz sandaletlerin tek renk olarak tercih edilmesinde zarif bir görünüm yakalamak isteyen bayanların öncelikli tercihi ince ipliklerden yapılmış modeller olmalıdır. Özellikle bilekleri saran eski yunan tarzı modeller zarif bir havanın yanı sıra otantik bir hava katacaktır. Ancak bu modelde kullanacağınız elbise modeli sandaleti kapatmayacak ara boy bir elbise olmalıdır. Kalın kesimlerin hakim olduğu modellerde ise, daha çok kullanım alanı sağlar ve siz bir takım aksesuarlarla renk katabilir, kendi tarzınızı oluşturabilirsiniz.

Sandaletler de en çok dikkat edilmesi gereken mesele topuk boyunun minimum iki santim olması gerektiğidir. Ayak sağlığınız için yere tamamen sıfır modellerden kaçınmalısınız. Aşırı koyu renkte aksesuarlarla süslemek sandaletinizi şıklıktan uzaklaştıracaktır. Bu yüzden aksesuar seçiminde daha yumuşak tonlara başvurmalısınız. Bu sayede istediğiniz görüntüyü yakalamanız daha kolay olacaktır.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir