Asimetrik Elbise Modelleri

 

asimetrik elbise

Elbise modellerinden beklentimiz genelde çoğunun vücudumuza oturması, renginin tenimize yakışması, tarzının içimize sinmesidir. Farklı ve ilginç elbise modelleri arayışımız bu yüzdendir. Herkesten farklı görünmek ya da değişik tarzımızı elbisemizle de yansıtmak isteyebiliriz. İşte her elbise tarzından farklı olarak asimetrik kesim elbiseler tarzımızın farkını hemen ortaya koymaktadır. Asimetrik bir elbise tercihi hem görünüş itibariyle hem de farklı tarzınızı yansıtmak amacıyla çok başarılı bir seçim olacaktır.

İlk olarak etek boyu ile farlılık yaratan asimetrik elbiseler ilgi çekmektedir. Daha hareketli ve renkli bir görüntü elde etmek isteyenlerin tercih etmesi gereken bir elbise modelidir. Ön kısmı daha kısa olan ve arka kısma doğru uzayan, tül etekli bu elbise modelinin giderek popülerlik kazandığını da söyleyebiliriz. Bu tarz asimetrik kesim elbiselerde belirginlik açısından daha çok siyah, lacivert gibi koyu renkler tercih edilmelidir.

Çeşitlilik açısından çok zengin modeller içeren asimetrik elbiseler, özellikle klasik ve alışılmışın dışında olan bir giyim tarzınız varsa tam size göre olacaktır. Nişan, düğün ya da özel davetlerde de kolaylıkla tercih edebileceğiniz ve son derece şık olabileceğiniz bir model olan asimetrik elbiseleri hemen hemen her renkte ve her desende bulabilirsiniz. Kabarık ya da şifon etekli ya da yalnızca tülden oluşan kuyruklu modellerde değişik bir sürü asimetrik tarz elbise bulabilirsiniz. Çiçek desenli, düz ya da dantel detaylı asimetrik elbiseler de çok kullanışlı olacaktır. Tek omuzlu, straplez, askılı ya da dantel askılı asimetrik elbiseler hem günlük olarak hem de özel günlerde kolaylıkla kullanılabilir. Ayrıca neredeyse her vücut tipine uygun asimetrik elbise bulmanız olasıdır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir