2019 Davetiye Fiyatları

 

Düğünler çiftlerin en mutlu zamanlarıdır. Ancak bu süreç beraberinde stresli anların yaşanmasına da neden olur. Öyle ki düğün hazırlıklarına başlamadan önce dikkat edilmesi gereken bazı faktörler vardır. Bunlardan biri de düğün konsepti belirlemek ve konsepte uygun davetiye seçimi yapmak. Onca hazırlık arasında davetiye seçme işinin çok küçük bir detay gibi görünmesine aldanmamak gerekir. Çünkü düğün hazırlıklarının aslında en önemli ayrıntısıdır davetiye ve davetiye modelleri! Tercih edilen ürünlerin hem gelin hem de damadın zevkine uygun olması şarttır. Ayrıca düğü konseptini de en iyi şekilde yansıtması gerekir. İstenilen davetiye modelinin düğünden önce hazır olmasını sağlamak için, ilk aşamada da sipariş verilecek davetiye sayısının hesaplanması şarttır.

2019 Davetiye Fiyatları

Davetiye sayısının hesaplanmasından sonra ise düğünden en az 2 ay öncesinde miktar ilgili kişilere belirtilere siparişin oluşturulması gerekir. Çünkü davetiyelerin hazırlanması ve basımı çok uzun bir süre gerektirmektedir. Seçilen davetiyeler eğer hazır bir şablondan oluşuyorsa ve sipariş sayısı azsa, en az 1 haftalık süreç sonunda ürünlerin hazır olmasını sağlamak mümkün olacaktır. Davetiye sayısının artmasıyla birlikte, basım zamanının uzaması da kaçınılmaz olacaktır. Davetiye modelleri özelliklerine göre maliyet açısından farklılık göstermektedir. Bilindiği gibi basım işlemlerinin bitmesinden sonra da davetiyelerin her birinin üzerine davetlilerin ismini yazmak gerekir. Bu da basımdan sonra en az 1 haftalık süreci daha gerektirmektedir. Bilindiği gibi günümüzde davetiyeler şeffaf jelatinlere konularak kişilere teslim edilmektedirler.

Aslına bakıldığında davetiye hazırlamanın en basit yöntemi budur. Daha gösterişli ve daha şık bir davetiye seçimi yapanlar için, daha uzun süreç gerektiren bir zaman dilimine ihtiyaç duyulmaktadır. Bu nedenle siparişlerin aksamaması veya olası tüm sorunların ortadan kaldırılabilmesi için davetiye şekline karar verdikten sonra, en az 3 ay önce sipariş işleminin tamamlanması şarttır. Öyle ki her davetiye modeli, insanların en mutlu anlarının simgeleyicisi olarak bilinir. Bu nedenle de şık bir ürünle sevdiklerinizi mutlu anlarınıza tanıklık etmesi için haberdar etmek de herkesin hakkıdır. 2019 davetiye fiyatları hakkında bilgi almak için size en yakın olan firmalardan ya da internet üzerinde de hizmet veren web sitelerinden bilgi alabilirsiniz.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir