2018 Yüz Makyaj Modası

 

 

2018 yılında ağır olan fondötenlerin yerine cc krem veyahut bb krem gibi yumuşak ve içerisinde güneş koruma özelliği barındıran kremsi hafif kapatıcılar oldukça moda görünüyor! Bu yıl doğal makyaj moda olması bunun en büyük etkenlerinden birisi. Ayrıca diğer fondötenler cildimize hava sokmadığından rahatsızlık verebiliyor. Fakat cc ve bb kremler adlarından anlaşıldığı gibi kremsi bir yapıya sahip oldukları için cilde nefes aldırıp gözeneklerinizi kapatmıyorlar. Bu sayede cildinizde oluşan siyah nokta ve sivilce gibi sorunlardan uzaklaşmış oluyoruz. Bu yılda allıklar istediğiniz tonları kullanmakta özgürsünüz. Tercih sizin.

 

2018 Göz Makyajı Modası

eyeliner

Geçmiş olduğumuz yıllarda abartı makyaj oldukça moda iken bu yıl farlarda doğallık moda! Bunun yerine güzelce bir gözaltı aydınlatıcısı edinerek bu aydınlatıcıyı göz kapaklarımıza yedirerek aydınlık bir görünüm sağlayabiliriz. Buna ek olarak isteğinize bağlı kalın veya ince bir eyeliner çekip gözlerinizi daha çok ortaya çıkartmak sizin elinizde. Bu yılda gözlerimizi büyük göstermeye yarayan beyaz veya ten rengi göz kalemleri bu yılda moda tutkunlarının gözdesi!

 

2018 Dudak Makyajı Modası

makyaj modası

Geçtiğimiz yıllarda sadelikten yana olan dudak makyajı, bu yıl göz ve yüz makyajlarının doğal görünüm modasından ötürü çok daha ışıl. Fakat siz yine de dudak makyajını doğal yapıp daha soft ve mat renk tercihini yapabilirsiniz. Bu tamamen sizin zevkinize kalmış bir durum.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir