2018 Sonbahar Modası Tavsiyeleri

Soğukların ufak ufak kendini gösterdiği şu sıralar dolaplarda ki yazlıklar kendi yerlerini kışlıklara bırakırken. Hazır kışlık ihtiyaç listeleri hazırlanmışken birkaç ufak tavsiye ile sonbahar modasına uyum sağlamanın tam sırası. O halde başlayalım.

 

Öncelikle dolabınızda ne kadar dar kışlıklar varsa yol yakınken onlardan kurtulun. Niye dediğinizi duyar gibi oluyorum. Hemen sorunuzu cevaplandıralım bu yıl bol ve salaş bir sene olacak. Bu senenin moda trendleri salaş ve bol giysiler olacak. Bu trendin etkisiyle mantoların paltolar rafa kaldıracak ve yerlerini şişme montlara ve yumuşak montlara bırakacak.

sonbahar modası

Şişme ve yumuşak montların içinde kazaklar yer alacak. Eskiye kesin dönüş var arkadaşlar. Desenli triko kazaklar oldukça çok kullanılacak. Bu kazakların üstünde geometrik niteliklerde olmazsa olmazlar arasında resmen.

 

Renk seçimine gelecek olursak kapalı renkler bu sene oldukça çok kullanılacak. Toprak tonları da vazgeçilmez olacaktır. Bu sene spor giyinenlerin yılı olacak hiç merak etmesinler o ağır paltolar montlar hepsi ulaşılamayacak yerlere gömülecek. Şimdiden size iyi alışverişler ufacık tüyolarla oldukça sış ve modaya uygun giyinebileceğinizi unutmayın.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir