2018 SONBAHAR GÖMLEK MODELLERİ

Erkek Gömlek Modelleri

 

Tasarımcılar ve giyim satışı ,ticareti yapanlar bu yılın yani 2018’in gömlek yılı olduğunu söylemektedir. Özellikle erkeklerin kilit kıyafet parçası olan gömlekler bu yıl daha iddialı ve zengin renk çeşitleriyle harikalar oluşturmaktadır. Trend olarak gömleklerin yapısında yakası daha küçük ve baskılı türde olduğu da ifade edilmektedir. Hem modern çapta sade ve şık olmak isteyenler için beyaz gömlekler hem de yenilikçi erkekler içinse kareli ,çiçek desenli ,ekoseli ,büyük desenlerle dolu bir şekilde sezonu canlandırmaktadır. Erkek gömlekleri için 2017 sonbahar gömlek modelleri ile 2018 sonbahar gömlek modelleri trend renkleri ise şu şekildedir

 

 

  • Kırmızı
  • Açık pembe
  • Toprak tonları
  • Beyaz
  • Krem
  • Mavi

bu sezonun en trend ve klasik renkleri arasındadır.

 

Gömlek ve Kravat

gömlek

Tabi gömleklerden bahsedip de özellikle erkek gömleklerinden bahsedip kravatlardan bahsetmemek olmaz .Çünkü gömlek ve kravat ayrılmaz bir ikili olup aynı zamanda birbirlerini tamamlamaktadır. Bu yüzden gömlek ve kravatın renk uyumu açısından da birbirlerini tamamlamaları gerekmektedir. Misal günlük şıklıkta yahut ofis şıklığında mükemmel bir tercih yapılacaksa krem ve lacivert uyumu kullanılabilir. Yahut açık mavi tonlarında bir gömleğe turuncu ,bordo ,kırmızı ,koyu mavi renkte kravatlar eşlik edebilir.Böylelikle de kendi tarzınızı oluşturabilirsiniz.

 

Kadın Gömlek Modelleri

gömlek

 

Sonbahar bayan gömlek modelleri için renklere baktığımızda kırmızı tonlarının baskın olduğunu görmek mümkündür. Kırmızı tona ağırlık veren markalar ise şu şekilde ;

 

 

  • Giorgio Armani
  • Versace
  • FendiGivenchy

dir. Yine vintage tarzda gömlekler karşımıza çıkmaktadır.

 

Unisex Gömlek Modelleri

Geçtiğimiz yıllarda karşımıza çıkan Jean gömlek modelleri 2018 yılında da karşımıza çıkmaya devam etmektedir. Hem kadın hem erkek gömlek modelleri unisex olarak geçmekte olup bu yıl içerisinde fazlasıyla kendini göstermektedir. Uzun kollu gömlekler hem kadınlar hem erkekler için rahatlıkla kullanılabilmektedir. Ayrıca bahar aylarında incecik efil efil hissettiren kumaşları ile Jean üstü parçaları da görebilmek mümkündür.

 

Bahar mevsiminde giyilen tişörtlerin üzerine dahil düğmeleri kapanmayacak şekilde sonbahar gömlek modelleri bulmak , piyasada kolaylık bulup ekonomik bir fiyatta almak mümkündür.

 

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir