2018 Hırka Modelleri Nelerdir?

Bu sene yeni sezonda en çok tercih edilen giyim ürünlerinden biriside hırkalardır. Her sezon farklı modelleri ile göz dolduran hırka modelleri bayanların sonbahar aylarında adeta bir kurtarıcıdır. Yeni hırka modelleri arasında daha çok salaş ve uzun hırkalar bu senenin en çok kullanılan, vazgeçilmez hırkalardır. Bu sene en çok satılan yeni hırka modelleri şal şeklinde ve yarasa kol hırkalardır. Salaş ve uzun hırkalar genelde desenli, püsküllü veya örgüyle modeli ile yapılan yeni hırka modellerini hemen hemen herkes kullanmaktadır.

Bu sene en çok ilgi gören yeni hırka modelleri arasında örgülü model renkli iplerle yapılan hırkalarda vardır. Bu sonbahar aylarında düz beyaz uzun kollu bir bluz üstüne istediğiniz renkte bir hırka giyebilirsiniz. Çeşitli kombinler yapabilir ve aniden işiniz çıktığında üstünüze şık bir hırka ile dışarı çıkabilirsiniz. Bu sayede hazırlanmanız da çok uzun sürmeyecektir. Saatlerce kombin uydurmaya çalışan bayanlar için bu hırkalar günü kurtaracak ürünlerdir. Kombinler de pratik kullanılabilen parçalardır.

Tül detaylara sahip yeni hırka modelleri son zamanlarda piyasada çokça gördüğümüz ürünler arasındadır. Triko hırkalar, Selanik örgüsü hırkalar, şal yaka hırkalar 2018 yılının trendleri arasında yer almaktadır. Bu hırkaların altına yapılan giyilecek bir taytla harika bir görüntüye ulaşabilirsiniz. Bu sene el örgüsü hırkalarda çok satılanlar arasındadır. El emeği olan bu hırkalar genellikle fiyatı 35-50 TL arasında değişmektedir. Resmi bir yemekte dökümlü veya sıfır yaka kumaş hırkalarda kullanabilirsiniz. Bu senenin yeni hırka modelleri de böyledir herkese almayı tavsiye ederim.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir